Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek elfogadja majd a...

Szerintetek elfogadja majd a reklamációmat a matektanár?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy eddig csak ötösöm volt matekból talán volt egy négyes alám kombinatorikából idén, mert azt nagyon utálom. Szerdán kikaptunk egy dolgozatot, ami négyes lett, ott nem számoltam össze a pontokat, de most nézem itthon, és nincs beleszámítva egy 10 pontos feladat.. Amivel ötös lett volna..

Mozanaplóba már bekerült a jegy, sőt 2 matekórám is volt azóta.. szerintetek el fogja fogadni? A tanárom is tudja, hogy rendesen készülök, meg minden, hiszen ezzel akarok tovább menni. Félek, hogy azt hiszi belejavítottam, pedig a pontokat ő írta oda pirossal, bár ez a része egy csücsökben van.(Gondolom elkerülte a figyelmét)


2016. márc. 12. 13:09
 1/5 A kérdező kommentje:

Na, kicsit félreírtam szerintem.

Tehát a részpontszámok feladatonként rajta vannak, csak az egyik feladatot elfelejtette beszámítani, így 10 ponttal kevesebb jött össze.

2016. márc. 12. 13:10
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. Kérdezd meg feltétlenül, ha alapjáraton megbízható vagy talán elfogadja. De lehet hogy nem. Hiszen azóta lehet, hogy átírtad, legalábbis ő így gondolná. Ám egy próbát megér. :)
2016. márc. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerdan megkerdezem. Amugy nem hiszem, hogy megvadolna azzal, hogy beleirtam, ugyanis tele van a dolgozatlap, latszik, hogy egymas utan jonnek a feladatok. Mondom neki, hogy az en hibam is mert nem neztem meg mikor kiosztotta.. :(
2016. márc. 12. 14:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok sikert (az 1. Válaszoló)
2016. márc. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen szólj neki!
2016. márc. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!