Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van itt olyan, aki gimiben...

Van itt olyan, aki gimiben felsőbb éveshez jár (t) matek korrepre, vagy esetleg ő maga korrepetált alsóbb évest? Milyen volt? Mennyire jöttetek ki, illetve mennyire volt sikeres ez az egész? (több lent)

Figyelt kérdés

Teljesen kétségbe vagyok esve, mert nagyon szarok a jegyeim. Azonban tudni kel rólam, hogy amit nem szeretek, azt aligha tudom megtanulni egyedül, egyszerűen az alapokkal nem vagyok tisztában, ha könyvet is előveszem, nem értem meg a definíciót sem... Viszont most, hogy tudom, nálunk van ilyen lehetőség, gondoltam hátha jót tenne, végülis ezzel én is jól járnék, mert fizetni sem kell, na meg ha sikerülne javítanom, akkor azért, meg a másik fél is, mert közösségi szolgálati órát kap.


Volt, aki volt ilyen helyzetben? Mindenre kíváncsi vagyok :)



2016. márc. 17. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Én korrepetáltam a fiatalabbakat gimis koromtól, és nagyon jó volt.

Nem kezdtem el tudományosan hablatyolni, ha láttam, hogy tényleg valami nagyon távoli, akkor egészen konyhanyelven magyaráztam néhány dolgot.

2016. márc. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Nekem pont arra lenne szükségem.. igazából a sulis tanárom szokott tartani heti egy korrepet, de hiába járok el, ugyanúgy "magyaráz", mint órán, hajszálnyival több tudással onnan még nem jöttem ki :/


Nem akarok matek zseni lenni, csupán annyit szeretnék, hogy egy hozzám hasonló korú elmagyarázza.. igazából az a legjobb, felnőttől én még nem sok mindent értettem meg matek szempontjából :/

2016. márc. 17. 20:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Osztálytársaimat korrepetáltam matematikából, és úgy érzem, hogy megvolt az eredménye, jobban teljesítettek a számonkéréseknél.
2016. márc. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát remélem nálam is eredményes lesz :D Csak még kéne egy ember.... :D
2016. márc. 20. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!