Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon félek attól, hogy most...

Nagyon félek attól, hogy most az évfolyamtársaim következő áldozata vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy évfolyamtársam,aki eddig teljesen semmibe vett,és én is őt,ellenben ez a fiú mindenkit piszkált,kivéve ugye engem.Azóta,hogy ez a tanév elkezdődött,engem is észrevett,és minden idejét annak szenteli,hogy porig alázzon,és a maradék önbizalmamat is elvegye.Hazugságokat terjeszt rólam,és mivel pontosan tudja,hogy melyik fiú a gyenge pontom,és ki is használja,már rengetegszer csalódtam és lelkileg törtem össze.Beszéltem vele,vagy legalábbis próbáltam.Békét szerettem volna kötni vele,de csúnyán elutasított.Nem akartam könyörögni a békéért,nem is tettem,csupán nagyon elegem lett belőle,és véget akartam vetni ennek az egésznek. Mostmár szabályosan menekülök,ha meglátom ezt a fiút,é amint kimondja a nevemet,vagy elkezd beszélni,én már futok is a másik irányba.De szerintem erre nem adtam neki okot,mivel megjegyzem,hogy miatta nem vagyok feltűnősködő,ugyanis az önbizalom utolsó morzsáit is elvette tőlem.

Ennek a fiúnak egy különleges szórakozása van az eddigieken kívül. Mégpedig az,hogy idegeneket hív fel egy lány telefonjáról,és leosztja azt az idegen embert,de hiszen nem is ismeri!Véletlenül megláttam egy ilyen esetet egy hete,már menekültem is el.Ma pedig,egy héttel az incidens után betegen fekszem otthon.A lány,akinek a telefonjáról szoktak leosztani mindenkit,ma felhívott,de nem vettem fel,mert félek.Ráadásul előtte a lány provokatív dolgokat írt,amit szerintem nem is ő,hanem a fiúk irattattak le vele.Ráadásul a fiúnak és az én osztályomnak éppen közös óra előtti hosszú szünete volt.A fiúk megígérték,hogy következő szünetben felhívnak,és nekem fel kell vennem.Persze ez nem jelenti azt,hogy fel is veszem,de nagyon félek.Mi jöhet még?Ez ellen mit tegyek?A tanárok észre sem veszik,mert nem akarnak ők is vitába keveredni a fiúval és a bátyjával,akik csak a botrányt csinálják az egész iskolában.Legfeljebb azt tanácsolják,hogy hagyjam figyelmen kívül.De egy idő után már reagálnom kell arra,hogy engem és a családomat sértegeti!!!



2016. márc. 18. 11:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ilyen emberek mindig is lesznek, akiknek az a szórakozásuk, hogy másokat bántsanak. Beszélj erről a szüleiddel és az igazgatóval. Ha ez sem segít, akkor válts iskolát. Tudom. nehéz lehet, de én is áldozat voltam gimiben, és máig bánom hogy nem váltottam. Ha romlik a helyzet, nyugodtan válts. :) Az új helyen biztos nem lesz semmi baj.
2016. márc. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,ment a zöld mancs:)
2016. márc. 18. 11:30
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Veszekedésbe*

Vitázni nem lehet ilyenekkel.

Beszélj szülőkkel, igazgatóval, tanárokkal, minden eset után.

Önbizalmad te szabd meg, ne külvilágod.

2016. márc. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Mar ne is haragudj, de hogy lehetsz ennyire tehetetlen?! Nem az atyauristen, vagy vmi maffia uldoz, hanem egy feltunesi viszketegseggel kuzdo idiota srac, akit csak egyszer kell jol agyba-fobe verni, vagy leosztani es utana kussol.

Meg egyaltalan honnan tudja a telefonszamodat? Ha meg zaklat, akkor vedd fel a teloddal az egeszet, es fenyegsd meg azzal, h feljelented a rendorsegen, igazgatonal stb. Az ilyennel szemben csak jobban ki kell nyitni az arcodat, es elkuldeni a jo budos francba (mar bocsanat).

2016. márc. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Allj mar a sarkadra, nehogy mar egy hormontultengeses idiota miatt legyel ennyire beszarva. Lesz ettol sokkal szarabb helyzet az eletedben, akkor mit fogsz csinalni?

Iskolat meg minek valtanal, ha ezzel a gyokerrel szemben nem tudod magad megvedeni, akkor a nehezebb dolgoknal csak szarabb lesz.

2016. márc. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 acelsziv ***** válasza:
100%

Első körben beszélj szüleiddel ofővel igazgatóval.

Ugyanis a lelki bántalmazás is bántalmazás.

Ha nem történik semmi érdemi változás és ez a gyökér megint odamegy hozzád tiszta erőből tökön. Úgy, hogy három oktávot ugorjon a hangja.

2016. márc. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez zaklatásnak minősül, szólj valamelyik tanárnak.
2016. márc. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A lány telefonjáról hívtak,aki osztálytársamként tudja a számomat.Próbáltam mindent megtenni azért,hogy ne alázzon le.Én mindig kiállnék magamért,higyjétek el,hogy már mindent megtettem.Ha vitába keveredtem vele,jött a bátyja is leosztani,az egész suli rajtam röhögött!Mikor elküldtem őket a pics.be,valahogy azt pont hallották a tanárok,és általában olyankor az ártatlant adják,én meg megkapom,hogy milyen nagyszájú vagyok,csalódtak bennem,stb.

A fiútól mindenki fél,a tanárok is inkább mást szidnak le,csakhogy a 3 testvér ne csináljon botrányt,mert azt szoktak.Tanításkor a táblára nem is mondom miket rajzolgatnak és feleselnek.Persze ha egyest vagy beírást kapnak érte,nem érdekli őket,csak megy a röhögés.

Próbáltam figyelmen kívül hagyni,de amikor már azzal jön,hogy csak egy qrva vagyok,meg hogy az,aki tetszik,úgyse szeret,úgyis utál,mert olyanokat mondott neki rólam,stb.Visszaszóltam.A vége borítékolható.

Amikor elrohantam,az volt a jó,mert így észre se vett.Csak az volt a gáz,hogy így rekedtem kint kajaszünetben,és szobroztam az ajtó előtt,várva,hogy a tanár megjöjjön,mert akkor a gyerek kicsit visszafogottabb.

Szünetre télen a fiú miatt nem mertem kimenni,mert engem (is) dobálni akart,főleg amikor már csak jég van.Hányszor kaptam jeget az arcomba!

Egyébként 13\l a fiú ugyanannyi,a bátyjai nála pár évvel idősebbek.Nem érdekel,hogy viszonylag fiatal vagyok,ez a probléma akkoris teljesen belém égett.😭😭

2016. márc. 18. 12:54
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor max ezt az évet kell kibírnod, nem nyolcadikos vagy? Utána úgyis más suliba kerülsz. Anyukádékat meg kérd meg, hogy vegyenek neked másik telefonszámot.

Szerintem egyáltalán nem "kell" reagálnod rá, hogy sérteget téged vagy főképp a családod, mert akkor tényleg soha nem fog leállni. A legjobb tényleg figyelmen kívül hagyni, aztán egyszer megunja.

2016. márc. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Cigó?
2016. márc. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!