Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szóljak az osztályfőnöknek,...

Szóljak az osztályfőnöknek, esetleg a szüleinek? (vagdosás a téma)

Figyelt kérdés

Az osztálytársnőm karján mélyebb karcolásokat véltem felfedezni,ami egyébként le van ragasztva.

Kérdeztem,azt mondta ő csinalta.

Az okát privátban,nem szeretném ha magára ismerne..


Azért tettem fel a kérdést mert szeretném névtelenül értesíteni valamilyen úton-módon a szüleit erről és hát na kellene a segítségetek.



2016. márc. 18. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ha gondolod, nekem írhatsz üzenetet. Ha tudok, szívesen segítek.
2016. márc. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%

Az okot nem is kell leírnod, annyira nyilvánvaló: Fel akarja hívni magára a figyelmet. Vagy egy nagyon pici esély van arra is, hogy gyógyszerre piál, annak a tipikus tünete ez. Ha utóbbiról van szó, az nagyon súlyos probléma. Egyébként pedig nem feltétlenül az osztályfőnöknek kell ilyenkor szólnod, hanem biztosan van egy tanárod a suliban, akiben teljesen megbízol, na, neki szólj. Egyébként szinte biztos, hogy komolyabb kárt nem fog tenni magában. Ha gondolod, én is szívesen segítek privátban is.


Üdv: m

35F

2016. márc. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp szólj, mert nagy baj lehet belőle.
2016. márc. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Biztos hogy nem iszik gyógyszerre..ezt biztosnak gondolom.

Egy nagyon vidám viccelődő (és vices is) barátságos,segítőkész aranyos lány.Hétvégente szeret becsiccsenteni.De biztos hogy nem szed gyógyszert.Oké hogy nem tudhatom de ismerem annyira hogy biztos legyek ebben.

2016. márc. 18. 23:46
 5/8 A kérdező kommentje:

Úgy veszem ki hogy magának csinálja (mármint csak nagyon kicsikét érdekli hogy most divat ez a baromság).

Nem szeretné hogy észrevegyék de bőven nem tesz meg mindent hogy ne lássa senki a karcolásokat.

Köszi a választ mindenkinek!

2016. márc. 18. 23:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs macskája? Engem is mindig összekarmol játék közben, osztálytársam megkérdezte mi ez, azt mondtam hülyeségből, de halál komoly hangon, hogy vagdosom magam, szólt az osztályfőnöknek és 20 percig bizonygathattam, hogy nem vágdosom magam
2016. márc. 19. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezzel persze nem azt mondom, hogy szard le, de érdemes kizárni pár dolgot (macskát, extrémebb életmódot(egyik ismerősöm sokat túrázott-extrém sportolt és mindig tele volt a teste kisebb nagyobb karcolásokkal. Szeretett ott menni ahol senki más, és egyfolytában megsérült), én egyszer azért vágtam meg magam, mert nem hittem el, hogy meg tud vágni haverom zsebkése(itt egy kis alkohol is volt bennünk), egyszer mert kellett a vér a mikroszkópomhoz)
2016. márc. 19. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mondta az egyik válaszoló a gyógyszerre piálást, de érdekes, ezt még sosem hallottam :) Sok embert ismerek aki ezt csinálta (köztük magamat is). Beszélj a lánnyal, hogy hogy áll a családjával, ha nagyon rosszul, esetleg fél tőlük, akkor ne szólj nekik, mert eszméletlen nagy botrány lesz belőle, és a csaj issza meg a levét. Keress egy tanárt, akiben megbízol, illetve iskolapszichológus nincs? Mert ha a szülők kizárásra kerülnek (van rá esély), akkor is jó lenne, ha valaki felnőtt a suliban tudna róla, ha másért nem, akkor azért, hogy ne egyedül a te válladat nyomja ez a titok.

Attól ne félj, hogy ennél nagyobb kárt fog magában okozni, valószínűleg nem akar meghalni. Keress rá az interneten, hogy mi ez.

2016. márc. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!