Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Osztálykirándulásra szórakozta...

Osztálykirándulásra szórakoztató csapatépítő játékok gimnazistáknak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Osztálykirándulásra szeretnék programötleteket, mert jelentkeztem szervezőnek, de nem volt annyi zseniális ötletem, mint terveztem, hogy lesz:D

Szóval olyan ötlet már volt, hogy folyamatosan veszünk ki székeket alóluk(eleve azokon állnak) ők nem beszélhetnek, de pl. szemszín szerint sorba kell állniuk. Közben egyre kevesebb a szék, persze:)

Ilyen, szórakoztató játékötletek?

Köszi 15/F



2016. márc. 24. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Méta.
2016. márc. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amennyire én emléskzem, ezek a baromságok voltak azok amiket mindenki utált a szervezőkön kívül és vártuk hogy végelegyen.

A csapatépítő program egy délutáni fürdőzés vagy sportolás és egy esti sörözés.

2016. márc. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vagy nektek kóla, tökmindegy, a lényeg hogy együtt legyetek és jól érezzétek magatokat.

Ezek a "játékok" ovodában voltak jók.

2016. márc. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!