Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy év után egy facebook...

Egy év után egy facebook visszajelölés után ott lebzselt a suli előtt volt osztálytársam? Köszönt de semmi több. Mi a francnak jött oda?

Figyelt kérdés

Lány osztálytársam (volt). Egy évet jártunk egy osztályba. Egy éve alatt egy mondatot nem beszéltünk. Majd elment a suliból lassan egy éve. Azóta nem is láttam. A minap bejelölt a facebokon. Visszajelöltem. Erre a visszajelölés + 1 nappal ott lebzsel a suli előtt. Jövök ki köszön. Hellóka.

Mondom hello. És megyek tovább. És ennyi.

Mit akart? mi a francnak jött oda? Mert azt ki ne találjuk hogy ez véletlen… 1 éve nem jár oda nem is láttam majd visszajelölés és ott van a suli előtt ahol semmi dolga..


2016. márc. 26. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy mást várt? Nem csak te jársz abba a suliba, talán valaki mással volt dolga. :)
2016. márc. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyenlőre ne képzelj bele semmit, egyáltalán nem biztos hogy miattad volt ott. Akkor gondolom több lett volna egy hellókánál.
2016. márc. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 MZ.per.X ***** válasza:
Honnan tudod hogy nem volt ott semmi dolga ha csak egy hellóra álltál meg neki?
2016. márc. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"Akkor gondolom több lett volna egy hellókánál."


Elmondok egy sztorit. Mikor 14 voltam (kemény 3 éve) tetszett egy csaj. De szólni nem mertem hozzá. Hát kilestem a naplóból a címét és odamentem a lakása környékére és beálltam a buszmegállóba. Mintha csak a buszra várnék. De nem arra vártam hanem arra hogy a csaj arra jön és megkérdi "hát te mi járatban erre" és akkor indulhat a beszélgetés.

Hát a csaj arra is jött vagy 10x sikerült összefutnom vele, de mindig ennyi történt: hello. Hello.

és ennyi.

Ő nem kezdmeményezett és meg azért mentem oda de meg se mertem szólalni.

2016. márc. 26. 14:22
 5/7 A kérdező kommentje:

"Honnan tudod hogy nem volt ott semmi dolga ha csak egy hellóra álltál meg neki?"



Az épület előtt? ha valami dolga van, hát titkárság iroda.

Mi dolga lehet egy épület előtt?

2016. márc. 26. 14:24
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Mi dolga lehet egy épület előtt?"


Vár valakire, nem biztos, hogy Rád...

2016. márc. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 MZ.per.X ***** válasza:

"Az épület előtt? ha valami dolga van, hát titkárság iroda."

Hát nem tudom te milyen iskolába jársz, de felénk mindig voltak valakik akik másokat vártak és eszük ágában nem volt a titkárságra menni... :D

2016. márc. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!