Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ma szünetben az egyik lány...

NagyTibirka kérdése:

Ma szünetben az egyik lány osztálytársam takaritotta az osztályt és hát hogy mondjam elég bő felső volt rajta és olyan volt szinte mintha melltartóba látnám, meg van róla győződve hogy biztos kipletykálom, mivel nyugtathatnám meg hogy ez nem igaz?

Figyelt kérdés
Probáltam hatni rá hogy szép mellei vannak,nem mondom el nyugodjon meg de nem hisz nekem
2016. márc. 30. 20:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

"de nem hisz nekem"

Akkor így járt.

2016. márc. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
62%
Gondolom oszi társad hülye. Emberr ennyiért felhúzta magát? Ha férfi vagy nyugodtan nézheted. De ha nem hisz neked így jártál szard le. Mármint be mondja ezt magának és így 'Te vagy a hibás mert a MELLEIT nézted' Szóval így jártál. Ha pedig szerelmes vagy belé meg értem. Vagy ha elsős vagy :D Mivel 3 évet ki kell még bírnod vele! De ha végzős akkor meg nézd. Oké tudom amit le írtam kicsit sötét. De a nőkkel már eléggé kivagyok :D De mivel pletykálnád ki? Anno mikor én néztem én is szépen mondtam 'Haver láttam ma az xy-n a mellét' Brutál volt. Stb. Hát ahogy le írtam kicsit flegma voltam :D
2016. márc. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Talán ott rontottad el, hogy úgy próbáltál rá hatni, hogy "szép mellei vannak".:D De egyébként igaza van az előttem lévőnek, ha nem hiszi el, az az ő baja...
2016. márc. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, az 1-esre mondtam, hogy ő is azt írta.
2016. márc. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,az lenne a baj ha nem nézném a melleit XD
2016. márc. 30. 21:02
 6/13 anonim válasza:
45%
Ebbe igazad van! Az már tényleg baj lenne! :D
2016. márc. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
a lényeg hogy ezt az esetet nem mesélted el senkinek...
2016. márc. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%
nem nehéz felnyomni a mellet egy melltartóban ám:) női taktika :D
2016. márc. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azt tudom amugy jo csaj a mellei pont nem az a kosarlabda meret de igy is jo csaj.
2016. márc. 30. 22:25
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki perverz lenne, és utána azzal nyugtatna, hogy tetszik neki, amit lát, agyonverném valamivel.

#justgirlythings

2016. márc. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!