Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért ilyenek velem az osztály...

Miért ilyenek velem az osztálytársaim?

Figyelt kérdés

Ha más mond mondjuk valami vicceset, mindenki röhög rajta, de ha én mondok valamit, ami mondjuk tényleg poénos lenne (és nem csak beképzeltségből mondom ezt), akkor mindenki fapofával ül tovább meg húzogatják a szájukat.

Az utcán pár ember meg a barátnőim kivételével bármelyik osztálytársam képes elmenni mellettem köszönés nélkül, szünetben volt olyan, hogy összetalálkoztam egy csajjal, valami barátnője is vele volt, köszöntem neki, erre vissza nem köszönt volna, csak a barátnője kérdezte, hogy Ez meg ki a fVszom volt?? A csaj meg mondta neki, hogy Valami nyomorék csaj az osztályból..

Aztán van pár gyerek, akik állandóan beszólnak, leginkább azért, mert szerintük sose szólalok meg. De amúgy csak azokkal nem beszélgetek, akikkel nem vagyok jóba, a barátnőimmel ugyanolyan felszabadultan tudok beszélgetni, mint bárki más, de mikor látják, hogy a barátnőimnek mondok valamit vagy nevetek, elkezdenek bámulni meg összesúgnak és néha hallom fél füllel, miket mondanak, hogy bezzeg most ilyen nagy a pofám, meg minden...De máskor meg pont ez a bajuk, hogy nem szólalok meg, akkor miért vannak kiakadva ezen?..

Meg ami még nagyon idegesit, hogy nem én vagyok az egyetlen ilyen visszahúzódó ember az osztályban, az egyik barátnőm is ilyen csendesebb, mint én, vele még is mindenki kedves meg mondják róla, hogy olyan cuki, volt olyan, hogy barátnőmnek valaki mondott az osztályból valamit, amin felidegesitette magát és szó szerint üvöltözni kezdett a gyerekkel, hogy ezt most miért mondja, hogy képzeli, meg ilyesmik. Erre pár perc múlva hallom, hogy ott áradoznak róla a többiek, hogy Jujj az előbb XY elkezdett WZ-vel kiabálni, de cuki volt, egyem meg, ahogy toporzékolt!!

Nekem viszont nem rég olyan volt, hogy épp nagyon szar kedvem volt és valaki az osztályból kérdezett valamit, én meg ilyen szomorkás hangon válaszoltam neki, aztán a következő pillanatban már hallottam, arról beszél mindenki, hogy milyen bunkó voltam azzal a gyerekkel. Pedig még csak nem is flegma hangon válaszoltam neki, csak nem tetszett neki az, hogy nem mosolyogtam rá vagy mit tudom én és már egyből azt terjesztgette, hogy én milyen egy flegma, bunkó farok vagyok, meg hogy hozzám hozzám se lehet szólni..

Magyarul kb a szó szoros értelmében bármit csinálhatok, még fejre is állhatok, akkor se lesz nekik semmi sem jó. Viszont szerintem nem adtam nekik erre semmi okot, már 9. legelejétől fogva gyűlöltek, meg beszólogattak emiatt, hogy miért vagyok ilyen csendes, de más csendes embereknek nem mondták ezt az osztályból, csak nekem.

Miért csak velem ilyen bunkó mindenki? Mit csinálhattam, amivel ezt kiérdemeltem?..(11.-esek vagyunk egyébként)


2016. márc. 31. 19:46
 1/6 A kérdező kommentje:

Ja igen meg még annyi, hogy mindenki szerint én vagyok a legrondább lány az osztályból. Néha hallom, mikor azzal cseszegetik egymást a fiúk, hogy kinek kell majd velem táncolnia a szalagtűzőn, meg hogy melyik fiúhoz illenék és akit mondanak, hogy vele hogy összeillenénk, az mindig mondja, hogy Fúj, kapjátok be...

Ezt se beképzeltségből mondom, de szerintem nem vagyok olyan ocsmány, mint ahogy állitják, az arcom szerintem teljesen átlagos, az alakom szintén. Próbálok normális ruhákba öltözni, igényes lenni, mégis ezt mondják rólam, meg pl. más lányokat a fiúk mindig ölelgetnek meg simogatják őket, hozzám meg undorodnak hozzámérni is, ez a lányokra is igaz, ha valamelyik tanár a hátsó padból mellém ülteti azt, aki beszélget, kihúzódnak a pad legszélére..Pedig nem vagyok büdös se, meg semmi..

2016. márc. 31. 19:53
 2/6 anonim ***** válasza:

Mert egy bekébzelt nyomorékok

Visszahúzódó vagy,csendes vagy az ilyeneket mindig kikezdik

2016. márc. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De épp ez az, hogy a többi csendes embert nem cikizik, mi több, magát a barátnőmet, aki ugyanolyan csendes, mint én, még cukinak is tartják emiatt, hogy halkan beszél meg ilyesmi. Csak velem van valami bajuk, de nem tudom, micsoda.
2016. márc. 31. 20:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondanám,hogy próbáld meg beszélni velük, de szerintem szard le őket, egyszerűen ne foglalkozz velük bármennyire is nehéz
2016. márc. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Te jó ég... 11.-esek vagytok??? Milyen iskolába jársz? Ha egy mód van rá, azonnal válts.

Igaz, hogy csak egy éved van hátra... De megérdemled, hogy az utolsó tanéved boldogan teljen el. Ami nagyon jelentős a továbbtanulás szempontjából, már ha vannak ilyen terveid - ha nincsenek, akkor sem érdemled meg a folyamatos piszkálást.

2016. ápr. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért mert csendes vagy, és az ilyeneket könnyebben lenézik.Nem igazán tudsz ellene mit tenni, legalább is én sose tudtam, csak romlott évről évről évre a helyzet. Tapasztalatból mondom, hasonló helyzetben vagyok.
2016. ápr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!