Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez a rajongás egy felnőttnél...

Ez a rajongás egy felnőttnél mennyire beteges, vagy elítélendő?

Figyelt kérdés

Adott egy fiatal tanár, aki nagyon kedveli az anime-kultúrát, és ő maga is cosplayer.

Rajongója lett egy blogger és cosplayer lánynak. A lány még nincs 18. A férfi pusztán csak rajongója, nem szerelmes belé, vagy ilyesmi. Sőt, barátnője is van, akinek szintén szimpatikus ez a lány.

A csavar most jön: a lány abba az iskolába jár, ahol a férfi most tanár lett. (Nem tanítja a lányt.)

Erről mit gondoltok? Mennyire vészes ez a dolog?


2016. ápr. 3. 23:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Már miért lenne vészes? Attól még, hogy tanárként tagja egy szubkultúrának, lehet normális, és nem feltétlenül kell minden sarkon a lányt figyelnie, hogy kiélje rajongását. (vagy nem értem, egyáltalán miben nyilvánul meg a tanár rajongása?)
2016. ápr. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó, hogy átmenne szaklatásba, meg hogy őt lesegetné a folyosón. :D Ha találkoznak a folyosón, köszönnek egymással, és ennyi.

Miben nyilvánul meg? Lelkes olvasója a lány írásainak, és kedveli a lány alkotásait. Youtube-on elismerően kommentelget is a videóihoz, bár nem tudni, hogy a lány tudja-e, hogy ő az.

2016. ápr. 4. 00:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs szexuális vonzalom, és nem kínos egyik félnek sem a barátság, akkor szerintem ezzel a világon semmi gond nincs.
2016. ápr. 4. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Úgy látom fingod sincs, hogy mit jelent a rajongás, mert a leírtak alapján ez nem tudom miért lenne az.
2016. ápr. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#3: Természetesen szexuális vonzalom nincs.

#4: Szerinted mik a rajongás kritériumai?

2016. ápr. 4. 08:15
 6/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, jól gondolom, hogy Te vagy a cosplayer lány, aki még nincs 18?

Nem tudom, az miért lenne beteges vagy elítélendő ha egy ember a másiknak emberileg szimpatikus.

Itt valami mást érzek... szerintem részedről van vonzalom iránta.

2016. ápr. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt melyik fanfictionben olvastad?
2016. ápr. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#6: Köszönöm! De nincs semmi olyan jellegű vonzódás.

#7: Ez miért lenne fanfic?

2016. ápr. 4. 12:18
 9/9 anonim ***** válasza:

"Természetesen szexuális vonzalom nincs"


Akkor kit érdekel, miről szól egyáltalán ez a kérdés? Egy tízéves kisfiúért vagy kislányért is bármikor odalehet akárhány éves ember, ha valamiért olyan jófejnek, érdekesnek, szórakozatónak stb. találja.

2016. ápr. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!