Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mindig sugdolóznak a hátam...

Mindig sugdolóznak a hátam mögött, de miért?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok 186 cm és 70 kg vagyok.Nem fényezni akarom magam,de nem vagyok csúnya,ezt már mások is mondták.Mindig igényesen öltözködöm úgy ahogy a többi fiú a hajam is mindig bevan lőve,pattanásom sincs és mégis mindig azt veszem észre,hogy a hátam mögött sugdolóznak rólam meg olyanokat beszélnek rólam,hogy meleg vagyok pedig ez nem igaz!Nem tudom mi okból mondják azt,hogy meleg vagyok,jó vannak lány barátaim is de nem velük lógok,hanem inkább a haverokkal.Elég sovány vagyok ezt bevallom emiatt nemis tetszek magamnak és ezért nem vagyok határozottabb.Ma is a buszon 2 fiú (cigányok nem tudom mit vártam) arról beszéltek,hogy milyen sovány vagyok meg milyen sovány a karom stb...és ez nagyon rosszul esett,egész úton rajtam röhögtek és beszéltek rólam,én pedig szó nélkül hagytam mert még rosszabb lett volna ha visszaszólok.Dolgozok rajta,hogy ne legyek ilyen sovány már 1 hónapja járok kondizni és edzeni és már van hatása is,de nem tudom miért olyan jó érzés a másiknak piszkálni a másik embert,nem tudom mi örömöt lelnek ebbe...

2016. ápr. 7. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Irigyek. Nem feltétlenül rád, hanem valaki másra, de a feszültséget rajtad vezetik le. Túl sok mindent nem lehet csinálni, de az jó hogy elkezdtél kondizni!
2016. ápr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%

Ha tenyleg sovany vagy minek a kondi es edzes? -nem er semmit!

A husbol alakul ki az izom!

Hizz utana a kondi!;))

Legalabb 5kg hiznod kellene, a normalis- korodnak megfelelo aranyokhoz!!:)

2016. ápr. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Magaddal foglalkozz! Sok stressztől óvod meg magad, ha nem szorongsz mások véleményétől, hanem a saját szükségleteidre és érzéseidre koncentrálsz.

Önismeret, és önbizalom.

2016. ápr. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Ketteske, te aztán tényleg segghülye vagy. :D


kérdező: mindig lesznek olyanok, akiknek valamiért valami nem tetszik. Most minden alkalommal magadba akarsz zuhanni, vagy magasról letojni? ;)

2016. ápr. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Utolsoka, mindenki magabol indul ki;) puszii
2016. ápr. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha hízni akarsz, akkor tömegelj, és azt tudod izmosítani, szálkásítani. Étkezz fehérjedúsan. Ha simán csak kondizol, attól megerősödsz, de jelentősen nem fogsz meghízni annyira, amennyira akarsz.
2016. ápr. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, mindenki magából indul ki, kedves hölgyem/uram. ;)
2016. ápr. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!