Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Fizikailag megbántottam egy...

Fizikailag megbántottam egy lányt, Mit kellett volna tegyek abban a helyzetben? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Mindössze 6-7ikes 12-13 éves gyerek voltam, az osztályban mindenki utált, még az osztályfőnököm is, sorozatosan ordítozott rám ha valami probléma történt az osztályban, (pl szórakoztam a csontvázmodellel, az egyik fiútársam szekált, de én nem hagytam magam, stb) és felhasználták ellenem azzal hogy beköptek, ez esetben erre a problémára nem emlékszem de arra igen hogy mit akart tenni ez ellen, el akart ültetni a sarokba a paddal együtt, távol a többiektől, mivel ezt megalázónak tartottam már nem voltam hajlandó megtenni, szünetbe a többiek intézkedtek azzal hogy lökdöstek és elmozdították a padot, a lányok tépték a hajamat stb, az egyik lány annyira tépte a hajamat hogy egy egész tincset láttam a kezében, a fájdalomtól feldühödtem és durván meglöktem, nekiesett az egyik pad sarkára, csak a fenekét ütötte meg ami napokig fájt neki... a többi esemény nyilván azt osztályfőnököm ordítozásával folytatódott, eljárás nem történt, szülei nem jelentettek fel, viszont másnap reggel iskolába menet a pasija és a haverjai megvertek, az osztálytársaim távolról röhögve figyeltek... 21 éves vagyok és most is kísért a lelkiismeretem azzal a kérdéssel hogy mit kellett volna tegyek a helyzetben? Ti mit tennétek amikor egy nő/lány fizikailag bántalmaz titeket?

2016. ápr. 14. 15:50
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Ki kellett volna pofoznod a fogát is.
2016. ápr. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A pasijának a fogát most is szívesen kipofoznám...
2016. ápr. 14. 16:01
 3/13 anonim ***** válasza:
38%
8-9 éve történt. Lépjél már túl rajta... Mert ez nem normális, hogy ennyi év után csak a múlt miatt nyafogsz. Megváltoztatni már nem lehet, szóval ne foglalkozz ezzel. Tessék a jelenben élni, és nem a múltban.
2016. ápr. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%

21 évesen lehetnél annyira érett, hogy nem rágódsz ilyen hülyeségeken...

Nem okoztál a lánynak semmilyen maradandó sérülést, úgyhogy nincs okod bánkódni.

Ha még továbbra is zavarna a dolog keresd fel a lányt és beszélgessetek.

(de van egy tippem, tuti kiröhög majd)

2016. ápr. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha igaz amit írtál... egyet értek az elsővel. Soha nem ütök meg lányt, de sajnos ezzel sokan visszaélnek. Ne hagyd magad, a "gyengébbik" nem, sem teheti meg ezt. Semmivel sem jobb, mint ha te tépted volna az övét.
2016. ápr. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%

Egy sulis balhé volt, ráadásul a leírás alapján ők kezdték, többen voltak, mit tehettél volna? Ráadásul a csajnak nem lett semmi baja (sajnos).


Nem igazán szoktam beszélgetni amúgy erről, sose jött fel a téma, de én a teljes női egyenjogúság híve voltam mindig, kb egyidős vagyok veled és eszembe sem jutna az, hogy hagyom hogy egy lány bántalmazzon. Ha túllép egy határon és máshogy nem megy, akkor ugyan úgy megütném, mint egy fiút. Ő is ugyan olyan ember mint én, ne húzogassa az oroszlán bajszát. Az meg hogy csomókban tépik ki a hajam, már bőven elérte azt a szintet, ahol már jogosnak találnék egy kiadós pofánverést ököllel.

2016. ápr. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Még neked van lelkiismeret furdalásod? Ebben az egészben te voltál a szenvedő fél (még ha el is lökted a lányt), itt nekik kéne szégyellniük magukat! Neked kellet volna jelentened a verést, nem fordítva!

Tényleg ne rágódj ezen az egészen, mert ezzel csak magadnak ártasz. Felejtsd el, a támadóid meg r.hadjanak meg!

2016. ápr. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
Engem úgy arconvágott az egyik fiú 3.ban, hogy vérzett az orrom és a leküldtek, a védőnőhöz meg még azon is gondolkoztak, hogy kórház, mert nem áll el a vérzés. Végül, nem lett semmi baj, engem nem bántott meg azóta jóban vagyunk (bár azt a pofont visszakapta, de ez nem meglepő). Ha meg tépi a hajadat, jó hogy nem hagyod.
2016. ápr. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Lehet inkább az a gond, hogy a jelenlegi életedben nem kapsz elég új élményt- ingert, és van időd, és szabad idézőjelesen agykapacitásod ennyire mélyen "bányászni" a múltadban.

Gondolj bele majdnem 10 év telt el azóta. Megér ez ennyit?


Erre szokták azt mondani, hogy nem fizettek lakbért, de mégis beköltöztek a fejedbe. Sőt ha sokáig maradnak, akkor lehet ki is túrnak.

Vajon az ő fejükben is ennyire elevenen él ez a történet?

2016. ápr. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
adtam volna neki egy csicska pofont. nem vagyok erőszakos főleg nőkkel de ha megdolgozik érte valaki akkor küldöm rá az áldást ;)
2016. ápr. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!