Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztályomban majdnem az...

Az osztályomban majdnem az összes lány ri. Banc, van kb.4 normális, és folyamatosan próbálnak kicseszni velem? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van kb. 8 olyan lány az osztályban, akit teljes szívemből gyűlölök, ezek közül az egyik a régi legjobb barátnőm. Vele egy elég nagy vitám is volt, mivel 3 évig folyamatosan kihasznált, de sajnos akkor még nem fogtam fel belőle semmit, csak akkor amikor az egyik osztálytársam (akivel addig nem igazán voltam jóban) felvilágosított e felől. Volt az osztályban 2 szintén nagyon jó fiú barátom, akiket sikerült a volt legjobb barátnőmnek elvennie tőlem, pedig azelőtt nem voltak jóban, csak gondolom pletykált rólam az a kis ri.banc valamit, mindegy, őt sikerült eléggé kikészítenem, mivel tudtam hogy milyen ember, tudtam a gyengéit. Akkoriban ő volt a mindenem, körülötte forgott az egész világom, nem volt jó kapcsolata a szüleivel, és rengetegszer nálunk aludt, mi fizettük ki neki a tábort is, de ezt kaptam cserébe. Ez a lány összeállt a volt legnagyobb ellenségeivel, és most velük bff-ek.Az osztályban maradtunk 3-an akik nem ri.bancok, normálisak, és nincs kint a mellük és a seggük egész nap, plusz nem használnak alapozót a SZÁJUKRA..komolyan nem normálisak.

Nyáron megyünk táborba, és ők elfoglaltak egy 8 ágyas szobát, és nekünk már csak egy 6 fős maradt, szóval az összes nyomorékot berakták hozzánk. Folyamatosan adják páran nekem a kedveset, és megfordulok és tudom hogy abban a pillanatban amikor elmegyek, elkezdenek kibeszélni, nem bírom már tovább. Az a baj, hogy egy kicsit erőszakos vagyok néha, és egyszer az egyik lány meg akart verni, és nekem jött, majd követte a barátnője, és ketten támadtak rám, de sikerült levernem őket, csak sajnos az egyiknek betörtem az orrát:D De azóta elvileg "már nem haragszik". Nem tudom mit csinálhatnék, minket a két barátnőmmel mindig csesz.tetnek valahogy, és próbálnak beoltani, csak sajnos nem megy nekik. De akkor is rohadt idegesítőek, szóval kellene valami ötlet, hogy hogyan tudnám megállítani őket?

16/L


2016. ápr. 16. 20:25
 1/6 anonim válasza:
75%

Szia! Én azt tanácsolom,hogy (nagyon nehéz) amikor szólnak hozzád tegyél úgy mintha nem is hallanád őket és ez nekik rohadtul sz*rul fog esni, és még ők lesznek rossz helyzetben és ciki is lesz valamilyen szinted, hogy magasról konkrétan sz*rsz rájuk. Egy idő után megunják és csak csendben fognak utálni. Ilyen mindig van ezt meg kell tanulni kezelni.

Remélem tudtam segíteni :) Ha kell még valami szólj, szívesen segítek :D

2016. ápr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
És gondolom az nem alapozó a szájukon, hanem olyan rúzs. (sztem gáz ha vkinek olyan van)
2016. ápr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen!Remélem sikerrel járok, mert már nagyon nehéz elviselni őket:D
2016. ápr. 16. 20:52
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Hát te sem vagy egy Teréz anya....
2016. ápr. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem állítottam hogy az lennék:D
2016. ápr. 17. 10:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy ha nem szólsz hozzájuk, levegőnek nézed őket, az nem használ. Nekem is ez volt a taktikám, de sajnos nem vált be. Kibeszéltek a hátam mögött, röhögtek rajtam, beszólogattak, rágót ragasztottak a hajamba, volt hogy fel is akarták gyújtani a hajamat. Pedig én soha egyiket sem bántottam, nem szóltam be nekik, ha szívesség kellett nekik, mindig segítettem. Az egyik legnagyobb ri*bancnak még oda is adtam a házimat, hogy ne buktassák meg. Mivel nekem így nem volt, én csak kettest kaptam év végén. Én így utólag azt mondanám, hogy ne hagyd magad. Próbáld őket szégyenbe hozni valahogy, járasd le mindenki előtt, találd meg a gyenge pontjaikat. Javaslom az intellektuális visszaszólásokat, lenézést, mert azokat nem nagyon tudják kezelni.
2016. nov. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!