Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Új iskolában beilleszkedés?...

Új iskolában beilleszkedés? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy csak kívűlről tűnik olyan fárasztónak ez? tehát, hogy vkit egy új osztályban ok nélkül kineveznek lúzernek, csak mert pl nem márkás a cipője, nem a legújabb trend szerint öltözködik, és nem úgy viselkedik ahogy ők,vagy véletlenül felesik stb ilyenek. ez tényleg ilyen gyakori? Minden osztálynak muszáj legyen egy bénább része, egy "lúzer" gyerek??És ha igen, miért nem próbálják előbb megismerni az illetőt? Mi van ha nem is olyan gáz igazából?

2016. ápr. 21. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:

"És ha igen, miért nem próbálják előbb megismerni az illetőt? Mi van ha nem is olyan gáz igazából?"


Itt a gond, az emberek felületesek. Általános iskolában nálunk nem nagyon volt ilyen, középiskolában volt, de ott idővel lenyugodtak a kedélyek.

2016. ápr. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk a lúzerek inkább az egós "énvagyokakirálytemegacsicskámvagy" gyerekek lettek kiközösítve, de mindenki megtalálta a csoportját, menők, egy csoportban, lúzerek egy csoportban, egósok egy csoportban. Én tipikusan az a személy vagyok, aki folyton békét próbál teremteni a felek között és én vagyok az, aki mindegyikben benne van. Komoly barátságaim nincsenek az osztályban, csak az évfolyamon, de nekem ez így is jó.


Van egy pár kattant gyerek, velük senki nagyon nem barátkozik, sajnos én sem, de próbálkoztam megismerni őket, de totál kattantak voltak:/


17F

2016. ápr. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jaa egyébként én is voltam kiközösítve, azért mert olyan osztályban voltam általánosban, 1,2,3,4-ben, hogy mindenki szegény és egós volt, szülőket is beleértve, az én szülemnek pedig volt pénze, így jó cuccokban járkáltam, és elvették tőlem, és nem adták őket vissza. Amikor a tanárnak mondtam nem is érdekelte, pedig nem is voltam felvágós egyáltalán. Amikor egy gyerek ok nélkül összevert a mosdóban. Enyhe stockholm szindrómám lett és nem akartam elhagyni a sulit, hála istennek szüleim erőszakkal kivettek és az új sulimban már hihetetlenül jól éreztem magam. Életem legjobb 4 éve volt. Rengeteg barátot szereztem, és a jegyeim is nagyon sokat javultak. Aztán felvettek a gimnáziumba, és itt még jobban érzem magam:)
2016. ápr. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!