Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kilógjak, ha nagyon szükségem...

Kilógjak, ha nagyon szükségem lenne rá?

Figyelt kérdés

Van egy bizonyos problémám, ami pár percet venne igénybe, de nem tűr halasztást holnap délután kettőig. Arra gondoltam, hogy valamelyik szünetben kiszökök az iskolából és megoldom, majd visszamegyek. Mondjuk úgy, hogy nagyon fájna, ha nem mennék ki. (testileg)


14/F, félreértés ne essék :D



2016. ápr. 25. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy mi van?Mi lenne az a sürgõs dolog?Beteg vagy, vagy mégis mi fájna testileg?
2016. ápr. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__kaloriaszamlalas__..


Biztosan nem bírja ki mozgás nélkül. Legalább is reménykedjünk, hogy erről van szó...

2016. ápr. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi lenne annyira fontos?
2016. ápr. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 mindenkutal válasza:
Tán megakarnak verni?:D /De most komolyan, miről van szó? Ennyi információból nem tudjuk leszűrni, hogy mit kell tenned./
2016. ápr. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Megoldottam délután, tanítás után.

A szemüvegem nyomta sz*rrá az orromat, pokolian rossz volt.

2016. ápr. 26. 15:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert mi történt?
2016. ápr. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de egyik napról a másikra elkezdte nyomni aztán meg szépen lassan seb keletkezett a szemgödrömön.
2016. ápr. 29. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!