Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tudnátok nekem mindani tanulás...

Yeahhhh kérdése:

Tudnátok nekem mindani tanulási tippeket? Hogy gyorsan megjegyzem es maradandó legyen

Figyelt kérdés
2016. máj. 10. 06:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Én pl. történelemből úgy tudtam megjegyezni a dolgokat, hogy képekben "elképzeltem" a szitukat. A szárazabb tantárgyaknál, mint matek, mindig azt néztem meg, mit hol hogyan tudok alkalmazni, és sokat gyakoroltam feladatokkal, úgy beivódott a képlet/fogalom. És ha egy fogalomnál nem értettem valamit, egyenként értelmeztem a szavakat. Főleg ha idegen szavakat használtak, magamban át tudtam fordítani a jelentést, könnyebb volt így megjegyezni, de tudtam használni a dolgozatnál/felelésnél az eredeti szöveget.
2016. máj. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi a hasznos valaszt megfogadom !
2016. máj. 11. 05:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Kémia:

Írd fel kézzel a periódusos rendszert egy A0-s papírra, és rakd ki a szobádba!


Idegen nyelv:

Csinál egy hasonló tacepaót valami ige- vagy főnévragozásról, és ragaszd fel a vécéajtó belső oldalára!

2016. máj. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt !
2016. máj. 14. 03:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!