Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az a problemam hogy elegjol...

Az a problemam hogy elegjol bejon a suliban az egyik ferfi tanar. :/ Es nagyon semmit nem tudok tenni ellene mert majdnem minden nap latom es eleg rosszul esik latni. Osszejoni meg veletlenul se akarok vele. Otletek?

Figyelt kérdés

#Tanárok-diákok-szerelem
2016. máj. 15. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Otlet: ne vedd fel vele a kontaktust a minimalison tul.
2016. máj. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jo otletnek tunik! Probalom elkerulni de vhogy nem megy. Olyan figyelemfelkelto,jofej stb. De azert koszi ment a zold.
2016. máj. 15. 13:37
 3/10 anonim ***** válasza:
15%

Figyelj, hány éves vagy? Vagy már 16?

Ha annyira jó fej, elmondhatnád neki vagy egy olyan tanárnak akiben MEGBÍZOL, pld osztályfőnök.

Talán akkor nem is kell vele beszélned, ő meg odafigyel, hogy ne adjon olyan jeleket ki.

2016. máj. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

15 vagyok. Most fogok ballagni.

Benne elegjol megbizok de nem tudnam neki szerintem elmondani valahogy nem menne szerintem://

2016. máj. 15. 14:10
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy hónap múlva ballagsz...
2016. máj. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azaz egy honap nagyon sok ha errol van szo de azert koszi👌
2016. máj. 15. 17:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát nyilván lepontoztál. Akkor bújj el az érzéseid mögé, és ne fejlődj.
2016. máj. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
megis minek mondana el errol barmit is az adott tanarnak, vagy esetleg egy masik tanarnk ? annak mi ertelme lenne ? kerdezo, 1 honap van, ne figyelj a tanarra, csak le tudod foglalni magad massal.
2016. máj. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért mert zavarja. Lehet, hogy ha beszélne a tanárral, könnyel eloszlana ez a "vonzalom" illetve szerintem a tanár tudná ezt helyén kezelni, segítséget is kaphat.
2016. máj. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a normalis valaszokat. Nem pontoztam senkit le csak nem lattam ertelmet a valaszodnak azt eddig is tudtam hogy egy honap mulva ballagok de a tobbieknek koazonom a segitseget.
2016. máj. 16. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!