Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Vajon miért áll máshogy a...

Vajon miért áll máshogy a férfi tanár a fiúkhoz, mint a lányokhoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már egy jó ideje észrevettem, hogy máshogy viszonyul egy férfi tanárom a fiúkhoz, mint a lányokhoz. A lányokkal is kedves általában, de valahogy a fiúkkal szemben sokkal jobban látszik a viselkedésén a szimpátia. Eléggé zárkózott, magáról jóformán semmit nem beszél, de a fiúkkal valahogy mintha nyitottabb lenne. Nekik se beszél saját magáról, csak olyan, mintha feléjük sokkal jobban nyitna, mint felénk, lányok felé. Legalábbis a viselkedéséből ezt szűröm le.

Szerintetek ez miért van? Engem eléggé zavar...

Előre is köszi szépen a válaszokat!



2016. máj. 18. 17:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
a tinilányokkal tartani kell egy bizonyos, mert sok a hülye, aki mindenben apró utalásokat sejt és kombinálni kezd.
2016. máj. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%
Miért, a lányok a lányokkal miért másabbak? Mikor lány-lánnyal megy pipilni az elfogadott, de fiúkkal meg nem mennek a lányok pipilni. Szóval ez ilyen. másrészt...lehet valamikor volt róla pletyka vagy bármi hogy túl kedves a lányokkal és félreértették így távolságot tart inkább hogy még a gyanú se vetődjön fel.
2016. máj. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is amiatt lehet, amit az első válaszoló írt.
2016. máj. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Igen, alapjáraton én is így gondolnám, ha nem egyetemről lenne szó. De itt azért már nem "tinilányok" vannak, szóval ezért nem értem a hozzáállását...

Köszi szépen a gyors választ egyébként!

2016. máj. 18. 17:33
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
bár én még messze nem vagyok egyetemista (15 vagyok), de azt tudom, hogy suliban egye tanítónőkről tudni lehet, hogy úgymond ki milyen párti. Úgy értem, hogy én volt tanítónénim is meg a párhuzamos osztály tanítónője is inkább lány párti volt. Szóval ők a lányokkal jöttek jobban ki, velük jöttek jobban ki valahogy. A tanárod mennyi idős? nem lehet, hogy vele is ez a helyzet, csak ő inkább a fiukkal találja meg a hangot?
2016. máj. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom, lehet, de azért tanár létére szerintem "pártatlannak" kellene mutatkoznia, mert tényleg elég feltűnően csinálja. Nagyon kedvelem, és amúgy kiváló tanár, csak ez valahogy eléggé zavaró számomra. És egyébként 40-50 közötti.
2016. máj. 18. 18:12
 7/17 Sunshinedoll ***** válasza:
25%
Egy tanárról van szó semmi közötök a magánügyéhez, és abszolút nem lenne professzionális viselkedés a magánügyeiről beszélgetni a diákjaival. Minek is beszélne? Miért igényled?
2016. máj. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Félreérted, én csak leírtam egy kicsit, hogy milyen karakter. Direkt azért emeltem ki, hogy a fiúkkal se annyira nyitott, hogy akár személyesebb témákról beszéljen, csak hozzájuk mégis máshogy viszonyul. Engem egyedül az idegesít, hogy más a két nemmel, ennyi... Persze osztályozásban, értékelésben nyilván nem mutatkozik ez a különbség, csak viselkedésben.
2016. máj. 18. 18:26
 9/17 A kérdező kommentje:
*Kimaradt, hogy a zárkózottabb magatartása kapcsán hoztam fel példának, hogy nem igen beszél magáról, mert számos másik oktató például lazán mesél sztorikat az életéből/életéről/saját magáról, ő viszont még ezt sem teszi. Szóval csak emiatt írtam...
2016. máj. 18. 18:29
 10/17 anonim ***** válasza:

Miért, nem pártatlan? Rosszabb jegyeket ad a lányoknak azért, mert lányok?

Iskolába, munkahelyre nem barátkozni járunk, hanem dolgozni, tanulni.

2016. máj. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!