Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Akik lógnak a suliból, sokat,...

Akik lógnak a suliból, sokat, azok mindig az orvoshoz mennek igazolásért?

Figyelt kérdés
Most én is ezt teszem, de aki sokat lóg, rájöhet-e az orvos hogy egészséges csak igazolásért jött? :O Le lehet bukni az orvosnál?
2016. máj. 19. 11:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne lebukni.
2016. máj. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És olykor mi van? Megteheti h elenged igazolás nélkül?
2016. máj. 19. 11:44
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha már lógni van eszed a suliból, akkor ne legyél ilyen beszari, vállald a szar oldalát is a dolgoknak.
2016. máj. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az orvos általában tudja ,hogy mikor kamuzol!az ő joindulatától függ minden
2016. máj. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 klopusz ***** válasza:

Nálunk a doki (gyerekorvos) ismeri a hozzá járó betegeket. Aki "lógásgyanús" és ezt gyakran el is játssza, azt csak akkor fogadja, ha valamelyik szülője is vele megy a rendelésre, egyébként nem ad igazolást.


Sok gyerekrendelőben eleve csak azokat fogadják, akik szülővel mennek, még ha 17 éves is az ember.

2016. máj. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Te jó ég.
2016. máj. 19. 14:01
 7/12 anonim ***** válasza:
Amikor gimis voltam, bementem a dokihoz, első kérdése: Hány napra írjalak ki?
2016. máj. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
aaa de jó lehetett. kiterveltem, pénteken megyek és azt mondom tegnap rosszul voltam ma már jobban vagyok, ez jó?
2016. máj. 19. 16:08
 9/12 anonim ***** válasza:
Mondd ,hogy ment a hasad. :)
2016. máj. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mit értesz sok alatt? Egy hét? Mert ha jól tudom a szülő is igazolhat 3-szor. Egyébként, amit az egyik válaszoló írt, hogy a doki csak szülővel fogadja a gyereket, na azért az már túlzás,mert például az én egyik osztálytársam egyedül megy el orvoshoz, mert a szülei dolgoznak.
2016. máj. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!