Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, ha nem hagynak békén?

Mit tegyek, ha nem hagynak békén?

Figyelt kérdés
Van 4-5 lány, akik folyton csak ba#tatnak az évfolyamból embereket teljesen ok nélkül. Engem is elkezdtek bántani, de mivel az önbizalmam a nullán van és szociális fóbiával, valamint depresszióval küzdök, így nem tudok visszavágni, bár tudom, hogy akkor se hagynák abba(másnál se hagyták). Nincsenek barátaim, így nekik se tudom elmondani. Már nagyon elegem van. Mit csináljak? 13/L

2016. máj. 21. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Semmit sem tudsz tenni. A tanárnak rinyálhatsz, de leszidja őket 2 perc múlva újra elkezdik. Barbárországban mit vártál? A primitívebbet fogadják el.
2016. máj. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Na figyelj.először is bizonyosodjunk meg pár dologról aztán pedig oldjuk meg.


Nos ,miért küszködsz Depresszióval és szociális fóbiával 13 évesen? valóban így van vagy csak a pszichológus erőltette rád ezt a 2 fogalmat.

tényleg nem bántásból kérdezem mert rengeteg baja lehet egy embernek.DE HOZZÁ KELL TENNI hogy 13 évesen szinte semmit nem éltél,nem fizetsz adót,nem kell a mindenapi megélhetésért küzdened,stb.

FÉLRE ÉRTÉS NE TÖRTÉNJÉK lehet h vmi komoly baj van de ha te elkönyveled magadban h fóbiád van és depressziód soha nem fogsz előre jutni mert saját magadnak állítasz korlátokat.nem fogsz fejlődni ha ezt így kijelented.


DE KÉRDÉSEDRE VÁLASZOLVA

először is rosszul állsz megint hozzá.Úgy tetted fel a kérdést hogy tudat alatt már megválaszoltad magadban.

mit tegyek?(ha amúgy semmit nem lehet tenni).Minden cselekvési lehetőséget eltolsz magadtól,mert leirtad h milyen bajaid vannak és másnál se történik semmi ha visszavágnak. ha olyan logikával indulunk neki amit leírtál nem lehet tenni semmmit.


VISZONT ha erős vagy,és akkor is kiállsz magadért és megpróbálsz visszavágni ha reménytelen a helyzet,meg fog térülni fáradozásod.Ahogy basztatnak téged,basztasd vissza őket,erősebben.Sőt ha kell fizikai erővel is ha azzal jönnek.Képezd magad,tnauld meg hogy lehet vkit szóbelileg bántani.

és mielőtt mondanád nem beszélek magas lórol,az én gyermekkorom is ilyen volt sok szempontban.én pszichológiai könyveket olvastam 13-14 évesen tucat számra ,míg végül rájöttem hogy segíthetek magamon és hogy tudok verbálisan vérré alázni akárkit

2016. máj. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy jobb horog, aztán békén hagynak!
2016. jún. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!