Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Meg akarnak verni a 8. osok!...

Meg akarnak verni a 8. osok! Mit kell csinálni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Az egesz ev elejen kezdotott amikor raszalltam az egyik osztalytarsamra aki mondott egy mondatot ami felreertheto volt. En ezzel basztatom ev eleje ota. A gyerek sirva fakadt ezen es szolt az unokatestverenek h verjen meg engem. Mit kene tennem?

#verés #agyonverés #iskola megverni
2016. máj. 22. 20:16
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
94%
Így jártál...minek basztatod?
2016. máj. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
89%
Elgondolkozni hogy nem kéne basztatni másokat. Agyonverni nem fognak, de lehet felpofoznak. Nem lesz bajod.
2016. máj. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
76%
Ne hagyd magad. Tudom az erőszak nem megoldás stb. stb., de ha hagyod, hogy megverjen, akkor te leszel mindenki kis homokzsákja.
2016. máj. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
92%
Igazából jogos lenne ha kapnál pár sallert. Ha ez zavar, akkor te meg utána ruházd meg az osztálytársadat azért, emirét bekköpött
2016. máj. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%
Meg is érdemled
2016. máj. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy fiatal vagy még, éretlen. Miért kell(ett) ezzel szivatni, kelteni a feszültséget? Mondjuk azt se értem, miért kell azon sírva fakadni, ha valaki hecceli. Ha tényleg megvernek úgy, hogy nyoma marad szólj 1 tanárnak, hogy ez-meg ez volt. Mindenki megkapja majd azt, ami jár neki. (Te is)
2016. máj. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:

Első vagyok..Ha 1 mondat miatt képes vagy a rászálni és basztatni, akkor ne csodálkozz hogy el akarnak verni.

Csinálhattad volna hogy figyelmen kívűl hagyod és nem törődsz vele..abból most nem lenne semmi!

2016. máj. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
Megbeszeltuk az osztalytarsammal meg minden de azt felejtettem beleirni h nem csak en basztatom hanem majdnem az osszes fiu az osztalybol es csak rajtam akarjak leverni a 8.osok
2016. máj. 22. 20:30
 9/43 anonim ***** válasza:
Showtime!
2016. máj. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Az a gaz... hogy en nem vagyok egy nagy gyerek... kb 160 centi lehetek es aki megakar verni 180-90 kozott lehet... Nem vagyok olyan magabiztos es tudom hogy nem kellett volna de valahogy be kellett illeszkedni egy tarsasagba ahol "menok" vannak
2016. máj. 22. 20:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!