Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nincs kávé a suliban, mit...

Nincs kávé a suliban, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Csak úgy tudok reggel elindulni suliba, ha kávézok. Délutánra nagyon elfáradok, lemegy a vérnyomásom is kicsit, érzem hogy igényelnék még egyet, de az iskolában nem engedik diákoknak. Egyszerűen nem lehet venni. Ezen nem tudom hogy nevessek vagy sírjak. Nekem vannak túl nagy igényeim?

17/L



2016. máj. 24. 21:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
43%
Miért kell egy 17 évesnek kávé? Egyél rendesen...
2016. máj. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
59%
Hát egy gimnáziumban azért illene ha nem lenne tilos. Hiszen kiskorúaknak sem illegális, innentől kezdve nem kéne beleszólni a sulinak. De abba is beleszólhat, hogyan öltözz, szóval ebbe is beleszólhat, ha akar. Nekünk speciel a büfében is árulnak kávét, illetve több automata is van, nekem az egyik tanárnő mutatta meg, hogy használjam rendesen, amikor szerencsétlenkedtem vele. Sajnos sok mindent csinálni nem tudsz, max indítasz egy petíciót vagy valamit, vagy pedig tűröd csöndben.
2016. máj. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
39%
Igyál helyette egy energiaitalt
2016. máj. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
96%
Lehet kapni termoszt, kicsit-közepeset-nagyot! Lefőzöd otthon beleteszed és iszod a suliba!
2016. máj. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem érdemes lenne felkeresned a háziorvosodat, mert nem normális, hogy 17 évesen egy iskolai naptól annyira kivagy, hogy csak két kávéval tudod elviselni a napot.
2016. máj. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 gnoomage ***** válasza:
72%
1# Mert van olyan diák aki 4:40-kor kel és megy a suliba, majd délután 5-6 órára ér haza, miközben 8-9 órában fárasszák... De persze tök könnyű a diák élet...
2016. máj. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
40%
Szerencsétlen helyzet, ha nincs se automata, se büfé, nálunk szerencsére mind2 van, és még a 7.-esekre se szólnak rá, bár észre se veszik ha azt vesznek...(és nem ám egy rossz suli, 8 osztályosból országos első) De szerintem ha viszel kávét egy nem átlátszó üvegbe, nem tűnik fel.
2016. máj. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
45%
6-os: én kibírtam ugyanezt kávé nélkül. Megfelelő étkezés, folyadékbevitel, sportolás a titka. Aki 17 évesen az iskola végére annyira elfárad, hogy kell neki a kávé, az vagy csak szimplán rászokott a kávéra, vagy komoly gondjai vannak. 21N vagyok, és simán lenyomom a 10 órás munkanapot (hétvégén, egyetem mellett) úgy, hogy 5-kor kelek hozzá.
2016. máj. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
52%

Neked kerdezo fogalmad sincs mi az a koffein es milyen hatassal van a szervezetedre igaz? :) Mert ha tudnad akkor nem haborognal a tiltason.


Arrol nem beszelve, hogy egy ilyen fiatal szervezet, ha nem birja ki kv koffein nelkul az eleg nagy baj. Orvosi eset minimum.


Ha kicsit egeszsegesebben taplalkoznal es mozognal valamit akkor nem lennel faradekony. De 17 evesen ott tartani, hogy nem birod a napot kv nelkul ... mi lesz veled 30 eves korodra? :(

2016. máj. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
48%

6-os: én fél 7-kor szoktam indulni és 8-ra érek haza diákként. Ki lehet bírni kávé nélkül.

Ha valaki nem bírja ki, az nem egészséges.

2016. máj. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!