Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon csalódott vagyok, mit...

Nagyon csalódott vagyok, mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én emelt bioszos vagyok de a biosztanárom folyamatosan mondta az évek alatt hogy nem vagyok oda való. Bántott is a dolog, már csak azért is mert az egyik legjobb voltam(más tantárgyból meg kegyetlenül gyenge vagyok). Az írásbelim is a legjobb lett 87%al míg a kedvenc tanulójámak 70% lett. Annyira megörültem neki hogy végre bizonyíthattam, erre most jövök a szóbeliről, de ott annyira rossz tételt fogtam ki hogy rettenetesen félek hogy lerontja a százalékomat. Teljesen bepánikoltam, este is már alig aludtam, szóval nagyon rossznak érzem. Annyira csalódott vagyok hogy már azon gondolkodom hogy felvágom az ereimet. Így is előjött a pánikbetegségem szóval még ez is rátesz de nagyon kész vagyok... És tudom hogy a tanár kedvencének jó lett a szóbelije és tuti feljavítha és így a tanárnak lesz igaza...


2016. jún. 6. 11:36
 1/6 Blade Bone ***** válasza:
100%
Az a nagy büdös helyzet aranyom, hogy a tanár bármennyit is javíthat a pártfogoltja sza..rán, az akkor is sz.r marad. Tőled meg azt a tudást, amit megszereztél, nem tudja elvenni. Ha felvágod az ereid, sosem lesz alkalmad bepirítani, de ha mész tovább a pályádon, még akár nála is jobb lehetsz. ;)
2016. jún. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy te valakihez hasonlítod magad. Meg eleve miért adsz egy ekkora bunkó paraszt véleményedre, mint a tanárodéra? Semmit nem kell bizonyítanod neki. Nekem anno emelt matekon mondta a tanár hogy nem fog sikerülni, hát nekem nagyon nem sikerült és nem igazán zavart a véleménye. Bár úgy se láttam többször. De ilyen emberekre ne adjál. 87% az nagyon szuper eredmény, nagyon ügyes vagy! Szóbelin meg megesik hogy rosszat húzol és a tanár meg ha nem kedvel, akkor direkt szívat is vele, hogy nem segít. Ügyes voltál, te voltál a legjobb az osztályból :D Tanárodat meg fejbe rúgnám.
2016. jún. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
véleményére* sry
2016. jún. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az eredmenyed nagyon jo lett es mivel az osszpontszam nagyobb reszet az irasbeli pontszam teszi ki, ami neked nagyon jo lett, ezert ha le is rontja a szobeli csak minimalisan. Szal ne izgulj. Lehet meg a vegen magyon is jol sikerult es csak te erezted rossznak. Annak meg szerintem orulj hogy a tanarnak ezt a kepebe tudod nyomni, hogy annak ellenere hogy ilyeneket mondott es igy bant veled te lettel a legjobb. En buszke lennek erre es belevigyorognek abtanar kepebe.
2016. jún. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon jól estek :)
2016. jún. 6. 14:13
 6/6 Kései Sirató ***** válasza:
Ne is törődj a tanár kedvencével, az a lényeg, h az írásbelid szuper lett és így összességében is elég jó lesz az eredmény..
2016. jún. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!