Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért kell ilyenkor lennie...

Miért kell ilyenkor lennie nyári gyakorlatnak?!

Figyelt kérdés
Vége az utolsó tanitási napnak utána hétvégén menni kell abba a szarba gyakorlatozni júliusig!! Már fél éve alvás zavarom van jaj de nehogy ki pihenjem magam 1 hét alatt k'rvára ne rakjanak be elé egy vagy két hét szünetet hogy a gyerek kipihenje magát! Már koncentrálni meg állni alig birok hogy fogok gyakorlatozni? Már elegem van!!
2016. jún. 7. 02:38
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ráadásul már nagyon ideges vagyok de azért nehogy pihenhesek egy hetet áh dehogy még a júliust is b'sszuk hozzá hátha rosszabul leszek igy is majdnem minden héten megy a hasam
2016. jún. 7. 02:41
 2/13 A kérdező kommentje:
Már annyira tiszta ideg vagyok hogy testi tünetei vannak szóval ne gyertek evel a "sportolj" meg a "Keres hobbit" Mert alig állok a lábamon 15/f
2016. jún. 7. 02:46
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Na ezért kell olyat tanulni és dolgozni amit szeret is az ember...
2016. jún. 7. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Üdv a való életben, hidd el, ennél már csak rosszabb lesz. 24N
2016. jún. 7. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Egyszerűen, már gyerek ként szoktatnak a mai modern rabszolgasághoz.
2016. jún. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
Túléled! Nekem úgy volt hogy mikor "vége" lett a sulinak menni kellett gyakorlatozni, DE közben tanulni kellett a vizsgákra is!!
2016. jún. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Senkit nem èrdekel a hisztid, plusz dolgozó embernek meg nyáriszünet sincs, szóval szokjad csak nyugodtan az èletet.
2016. jún. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Kései Sirató ***** válasza:
63%
Ha fáradt vagy, gyenge vagy, akkor vitaminokat kellene szedned, meg vasat és magnéziumot - és ezektől megerősödsz és simán végigcsinálod..
2016. jún. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
28%
Hagyjátok már ezt a szokd meg, ez a való élet szöveget... Nyilván ti is krvára örültetek volna ennyi idősen gyakorlatozni, miközben inkább pihennétek meg szórakoznátok. Álszent banda.
2016. jún. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%
Ilyenkor örülök, hogy én pont lecsúsztam 1 évvel erről a gyakorlatozós dologról. :D
2016. jún. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!