Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kérdések, mérések felelsz...

Kérdések, mérések felelsz vagy merszhez? 12L

Figyelt kérdés
Sulis táborba megyünk 5 napos lesz.Persze már vannak ötleteink és akkor is lesznek, de ha tudtok jókat akkor nyugodtan írhattok.Nagyon perverzek ne legyenek, kb.12 éveseknek.

2016. jún. 12. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Menj oda XY nénihez, és kérd meg a kezét!
2016. jún. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 cukilányka 0.0 ***** válasza:
26%

Ha lennétek már 18-ak, akkor lehetne merésnek például se_ggből szájba, kuplung, vissza punciba, kérdésnek csiklóméret és hüvelybőség, de mivel még fiatalok vagytok, elégedjetek meg a házi írással. :)


20L

2016. jún. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Cukilányka trolkodik itt:D
2016. jún. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Ne haragudj, de 12 évesen egyszerűen nem jó buli ez a játék. Még ha viccesnek vagy érdekesnek is tartjátok, egyszerűen túl kevés lehetőségetek van. 5 nap alatt sokkal jobb dolgokat is csinálhattok.
2016. jún. 14. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Minden napra lesz programunk ez természetes.De pl. este amikor valamit még szeretnénk csinálni akkor.Sokszor játszuk ezt eleve suliban is és mindenki szereti.Én úgy tudtam egy kérdésre válaszok érkeznek és nem olyan "kommentek" amik azt írják, hogy:ti még túl fiatalok vagytok,ebbe a korba ne ezt játszátok nem érdekes vagy ha más korba lennétek tudnék mondani stb.

Én ötleteket kértem.

2016. jún. 15. 09:13
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb. ennyi idős lehettem, mikor megkérdezték felelsz vagy mersznél, hogy ki tetszik. A következő feladat már az volt (sajnos felváltva kellett felelni, merni), hogy mondjam el a fiúnak :D Iszonyat gonosz dolog volt a többiektől :( :D
2016. jún. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Még nyugodtan jöhetnek, mert jövő héten megyünk😀
2016. jún. 15. 21:25
 8/9 anonim válasza:
100%
Mérjétek meg az ajtókat, az ágy hosszát, a túraútvonal hosszúságát, vagy egymás hajának hosszúságát. Több mérés nem jut eszembe.
2017. máj. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6.. úú,szegény. elmondtad?
2022. febr. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!