Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanár-diák kapcsolat? (egyetem...

Tanár-diák kapcsolat? (egyetem) Részletek lent

Figyelt kérdés
Azt hiszem elkezdtem kicsit többet érezni az egyik tanárom iránt. Az biztos, hogy ő is szimpatizál velem, de nem tudom milyen mértékben, főleg, hogy sokkal idősebb mint én. Nem tudom fog-e még tanítani, lehet, hogy igen, lehet hogy nem. Igazából ezt majd úgyis eldönti az idő, hogy lesz-e valami, én nem szeretnék nyomulni, de azt hiszem múltkor akaratlanul is volt egy olyan gesztusom, ami arról árulkodott, hogy több mint szimpátia részemről. Szóval rábízom a sorsa, de arra lennék kiváncsi, hogy akkor gáz egy egyetemi tanár-diák viszony ha nem tanít a tanár? (már)

2016. jún. 13. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Eléggé gáz,a helyedben nem erőltetném.
2016. jún. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én az egyik volt tanárnőmmel kavargattam egy időben, miután végeztem a tárgyával. Egy féléven keresztül tanított, senki nem jelezte nem tetszését a tanári karból.
2016. jún. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nem tanít, akkor nem gáz, mivel egyetemen már két felnőtt félről van szó, azt csinálnak, amit akarnak, amennyiben már nem etikátlan. Amúgy én is eléggé vonzódom egy egyetemi tanáromhoz, részéről is teljesen megvan a kedvelés, de nyilván nem teszek semmit, főleg mivel még sokáig fogunk találkozni órákon, előadásokon.
2016. jún. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2: és ki kezdeményezett?
2016. jún. 13. 21:01
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

# 4

Elég sokat flörtöltem vele, de végül ő tette meg az első lépést.

2016. jún. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha netalán kezdeményez a tanár, szerintem lehet az a "beszéd", hogy jóba vagyunk, volt még és lesz tanár-diák baráti kapcsolat.

Ha nem fog kiderülni a viszonyotok, kezdeményezés után, szerintem nem gáz.

Egyébként is kinek mi köze hozzá?

2016. jún. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ZaharaLarka válasza:
100%
Szerintem jól teszed, hogy egyelőre nem vallasz színt, de azért beszélgess vele, tegyél róla, hogy emlékezzen rád - a sors magától nem lesz kegyes hozzád, valamit tenned is kell az ügy érdekében. Egyébként nem gáz a dolog, de amíg tanít, nem fog kezdeni veled. Viszont ha kiérdemled a figyelmét, és később megkeresed, már kialakulhat valami, ha ő is nyitott rá.
2017. febr. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Még mindig aktuális a kérdés? Azért lett kiemelve?


Esetleg tévedésből került az ÉGETŐEN FONTOS kategóriába?

2018. szept. 27. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!