Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti mit tennétek ilyen helyzetb...

Ti mit tennétek ilyen helyzetben? (bocsi hosszú lett)

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)


Azzal a problémával fordulnék hozzátok,hogy hogyan tudnám növelni az önbizalmam,és megvédeni magam?


Story:

Van egy csaj.Egy évvel fiatalabb nálam.Mióta idekerült a sulimba,azóta játssza a kis királynőt.:'D Próbálja imitálni,hogy ő tojta a spanyol viaszt,és neki mindenki az alattvalója.Engem az első perctől kiszemelt magának,mert egy csaj(osztálytársa),kitalálta,hogy én meg akarom lopni a királylányt.Ami persze nem igaz.Miután ezt megtudtam,és a csaj bántott közel 1 hónapig,beleuntam és odamentem elé,hogy mi a baja velem ,és nem kell mindent elhinni amit hall!Mert tudtommal nem ártottam eddig soha neki.Ezután csak rosszabbodott a helyzet.A lány nem szált le rólam leszólta a családomat is.


Amiket eddig tett velem:

-leszólta a családom

-leszólt engem

-kitalálta hogy komoly lelki sérült vagyok,és engem vernek a szüleim.És ezt elkezdte terjeszteni.(persze ez nem igaz!)

-megmondta hogy megveret a pasijával(aki az exem),és a bátyját is rám küldi.

-megmondta hogy tönkre fogja tenni az életem

-az utca kellős közepén elkezd nekem kiabálni.

Csak értitek minden előzmény nélkül.


Persze ember vagyok,rosszul esnek ezek,és mivel nagyon érzékeny vagyok,így még rosszabb volt ez az egész.Szóltam ofőmnek,hogy mi van.Ő persze nagyon megértő(imádom őt),segített nekem ez ügyben.Szólt neki az ofőjének,hogy mit csinál a csaj.Persze a lány leállt egy darabig.Így is kibeszélt,de nem a szemembe.De az meg nem érdekelt. utána 1 hét múlva megint kezdte.Már nekem kezdett kellemetlenné válni,hogy ofőmet zaklatom hetente ezzel.Teltek a hónapok,magamba roskadtam,a csak nagyon durván bántott.Később mikor már behivattam anyumat,bejött a suliba és beszélt a lánnyal.(ofőm jelenlétében) Anya nagyon kulturáltan beszélt vele,hogy X mit ártott neked?Miért bántod őt...stb


A nap végére megtudtam hogy a csaj ezután leszólta nyilvánosan anyukámat hogy mekkora .... .Na akkor borult el az agyam.Akkor jött el az a pillanat,hogy nem érdekel semmi....most neki esek...betelt a pohár.A csaj nem volt a suliban már akkor.Így nem estem neki.


Ezek után is voltak még húzásai de azt nagyon sokáig tartana megírni...


Most hogy szünet van,nagyon örülök,nem látom a csajt.És a pasija is most ment el 8.-ból.De nagyon félek.Mert nem tudom jövőre mit csináljak..ha megint elkezdi..gondolkoztam,és szeretnék nagyon önbizalmat,hogy ha a csaj megint olyat szól nekem akkor,nekiesek.

ti mit tennétek ha ezeket veletek megtette volna,és még jövőre is elkezdené?



2016. jún. 27. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én már rég megvertem volna, nem vagyok rá büszke, lány vagyok. Ezek után már nem érdekelne a következmény. Ennek nincs esze, hogy felfogja a dolgok súlyát, az öklöm súlyát, már lehet. Persze előtte megtenném azt, hogy elhordom mindennek, hogy mennyire eszetlen ri.banc, hogy mennyire semmire kellő,.tehát felhoznám a hibát, ha az sem hat, akkor jön a verés.
2016. jún. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy hülye kis qrva, remélem fenn akad egy nagy cigány fas*án a szünetben a büdös qrva anyjáva legyütt.
2016. júl. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
odaállsz eléés megmondod, hogy van elég bizonyítékod arra, hogy már egy éve zaklat és feljelentitek és akkor a nevelőintézetben majd kereshet valaki mást, akit zaklathat és ha ettől sem ijed meg akkor igazgatóhoz mész egyből és elmondjátok, hogy fel fogjátok jelenteni, ha nem tesz ez ellen semmit. ő majd leállítja vagy, ha nem áll le, más intézménybe nyomja
2016. júl. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdező, nagyon szép amiket írtál magadról, de vajon a TE személyiséged milyen lehet? TE vajon mennyire voltál jó az életben? te hány embert b*.@*sztattál, mert olyan kedved volt? Hány embert járattál le vagy terjesztettél róla ciki dolgokat? Ha egy jó gyerek vagy, akkor sajnálom a történteket. Ha viszont nem, akkor tökéletesen megérdemled.
2016. júl. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!