Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek beszéljek majd a...

Szerintetek beszéljek majd a tanárral vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

Tudom hogy még korai a kérdés.


Gondom van. Van egy tanár aki felajánlotta hogy ha bármi bajom van ő meghagllat. Nem tudom hogy beszéljek-e majd vele szeptemberben. Igazából nem szívesen, és nem könnyen beszélek a gondjaimról és az érzéseimről. De olyan jó lenne ha meghallgatna valaki,ha nem is segítene de meghallgatna. Ha úgy döntök hogy beszélek a tanárommal,hogy kezdjek neki? Pl xy néni beszélhetnénk? Vagy hogy?

Nem mernék így oda menni hozzá. Meg ha elmondanám neki,félek hogy vissza mondaná a szüleimnek. Igazából meg bízzok benne.

Nem tudom mit tegyek.

Ti beszélnétek vele vagy sem?


Bocsi ha hosszú lett. Köszönöm annak aki elolvassa,és válaszol!



2016. júl. 10. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem ne, nincs más barátod akinek elmondanád?
2016. júl. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Simán beszélhetsz vele, igen. Nekem régebben a gimiben volt olyan tanárnőm, akinek szinte bármit elmondhattam, segített, tanácsot adott, vagy csak meghallgatott. Jóformán minden gondomról tudott (majdnem). És nagyon jó érzés az ilyen, sokat segíthet, tényleg. Úgyhogy szerintem beszélj vele mindenképp. És igen, simán odamész hozzá, és mondod neki, hogy felajánlotta, hogy meghallgat, és akkor szeretnél vele beszélni, ha valamikor ráérne. Biztos lesz rád ideje. És ha megkéred külön, hogy senkinek ne mondja el, akkor nem fogja. Legalábbis ha olyan normális, mint az én tanárnőm volt, akkor biztos köztetek marad, amit mondasz neki.
2016. júl. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


#1 hát sajnos nem igen van olyan barátom,inkább csak ilyen haverok

2016. júl. 10. 21:41
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Meg egyébként is vannak olyan problémák, amiket tapasztaltabb emberekkel is megéri megbeszélni, nem csak barátokkal. Úgyhogy beszéld meg a tanárral nyugodtan. :)
2016. júl. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Rendben,köszönöm!


Ha elmondanám egy barátomnak kb.semmit nem mondana rá. Ismerem már.

2016. júl. 10. 22:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, én is ezért beszéltem/beszélek inkább idősebbekkel, tapasztaltabbakkal mindig, ha gondom van. Megbeszélem barátnőkkel is, de az más persze. :)
2016. júl. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. júl. 10. 22:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Ki fogja használni ellened a későbbiekben, meg el is fogja mondani az összes tanárnak. Ne beszélj vele! A tanár nem pszichológus, és nem is a barátod.
2016. aug. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. aug. 10. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!