Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért ilyenek velem az osztály...

Miért ilyenek velem az osztálytársaim?

Figyelt kérdés

Az osztályban mindenki hibázhat csak én nem. (pl. sokan 2-re írják a törit, de ha én 4-est írok akkor ránk szakad a világvége meg ehhez hasonlók)

Én a kicsit régebbi, olyan 2010 előtti zenéket hallgatom, nem azt amit ők. Ezen is fel vannak háborodva.

Meg hogy én tanulok mert szeretném vinni valamire.

Lassan egy éve gitározok, erre azt mondták hogy fúj te nem is gitározol meg akkor játsszad el ezt meg azt.

Azért is csúfolnak mert én szeretem Katy Perry számait.

Van az osztályban egy 10 éves fiú. Neki van a legnagyobb pofája. Nagyrészt inkább ő szégyenít meg. De ha én merek szólni fel van háborodva.


Kérlek segítsetek valahogy mert nem bírom tovább. 13/L


2016. júl. 12. 21:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez nyár közepén jött rád?😖

Egyébként nincsnek barátaid?Senki?Haverkodj össze valakivel akivel kihúzod 8.végéig.Amúgy mióta érdekel másik véleménye?

2016. júl. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nyár van de ha találkozok velük akkor is cikiznek. Barátnőm meg van, de ő se igazán a barátnőm már. Facebookon is piszkálnak.
2016. júl. 12. 21:34
 3/12 Üres tükör ***** válasza:

Facebookon tiltsd le oket. Van ilyen opcio. Nyaron meg ne talalkozz veluk. Minek tenned?


Az a lenyeg, hogy csak addig kell oket elviselned amig a tanorak tartanak. Utana meg csinalhatod, amit szeretsz, gitarozol stb. Ignorald oket. Ne foglalkozz a suta viselkedesukkel. :)

2016. júl. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szólj vissza, védd meg magadat
2016. júl. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Mindig ezt mondom. Ne azt nezd h mit mond hanem azt h ki mondja😉
2016. júl. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Írtad hogy azért piszkálnak, mert te tanulsz és szeretnéd vinni valamire. És hogy ha valamiből 4-t kapsz akkor úgy viselkednek mintha ez lenne a világ vége. Hidd el, ismerős a helyzet!

Valószínűleg azért ilyenek mert féltékenyek. Igaz hogy azt mutatják hogy őket nem érdeklik az intők meg a rossz jegyek, de szerintem a lelkük mélyén szeretnének ők is kitűnő tanulók lenni.

Csak nem tudnak. És nem tudják elfogadni hogy ez (valószínűleg) a saját hibájukból adódik (mert pl. lusták).

Az emberi természet meg olyan, hogy könnyebb másokat hibáztatni, mint elfogadni, hogy bennünk van a hiba. Jelen esetben nekik könnyebb, ha a tanárt hibáztatják, és irigykednek a jó tanulókra.

Szóval ha úgy érzed, hogy azért ellenségesek veled mert irigyek, akkor azzal tudod őket a legjobban bosszantani, ha jó jegyeket szerzel.:)

Nyugi, a gimiben változni fog a helyzet. Ha erős gimibe mész, akkor zömmel olyan emberekkel fogsz ott találkozni, akik tanulni akarnak, elérni valamit és akik nem piszkálják a jó tanulókat.

Kitartás:)

15/L

2016. júl. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

2. példa után nem láttam értelmét továbbolvasni.

Ezek nem problémák. Ne foglalkozz agyhalottakkal. Ha ez nem egyértelmű, magad hibáztasd.

2016. júl. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Én a kicsit régebbi, olyan 2010 előtti zenéket hallgatom, nem azt amit ők. Ezen is fel vannak háborodva.


Miért, 2010 előtti zenéket nem lehet hallgatni, Kit érdekel mikor az a zene. Nem igaz, hogy nem tudsz normálisan érvelni.


"Meg hogy én tanulok mert szeretném vinni valamire."


Ez teljesen egyértelmű. Miért ők mik szeretnének lenni. takarítónők?


"Lassan egy éve gitározok, erre azt mondták hogy fúj te nem is gitározol meg akkor játsszad el ezt meg azt."


Akkor játszd el nekik ezt meg azt... Amúgy meg ők tudnak gitározni, Akkor meg? Fogják be a pofájukat. Te legalább egy kicsti tudsz, ők meg semennyire.


"Azért is csúfolnak mert én szeretem Katy Perry számait."


Nincsenek rossz számai. Miért, ők mit hallgatnak?

2016. júl. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne csak visszaszólogass nekik, hanem érvelj is!
2016. júl. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ha te 13 éves vagy, akkor hogy lehet az osztályodban egy 10 éves kisfiú?
2016. júl. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!