Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Iskola pszichológus vakációban...

Iskola pszichológus vakációban is fogad ingyen? (Erdély)

Figyelt kérdés
El szeretnék menni hozza, el is tudom érni de vakációban is fogad ingyen? Csak mert pénzem nincs és mivel nincs nagy baj szüleimet sem akarom fölöslegesen izgatni. A másik pedig az, hogy már elballagtam a suliból. Így is fogad?

2016. júl. 22. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom hany eves vagy es foleg nem tudom erdelyben mi a helyzet de magyarorszagon minden faluban/varosban kell lennie nevelesi tanacsadonak , ott lehet kezelesbe venni ingyen pszichologust, de ameg nem vagy 18 lehet szuleiddel is fognak talalkozni . A sulipszichologus meg altalaban az ingyenesek nincsenek nyaron meg a maganpszichologusoknal is (ahova e jarok) kivesznek szabadsagot 2-3 hetre vagy tobbre. tenyleg inkabb a nevelesi tanacsadot ajanlanam mert ha ugy van tudnak terapiat is adni a suli pszichologus meg leginkabb meghallgatja az embereket es tul sok segitseget nem fog adni. En legalabbis igy gondolom. De ha mindenkepp a sulishoz ragaszkodsz probald meg
2016. júl. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha már több vagy mint 18 mert a nevelési tanàcsadó 3-18 éves korig fogad akkor elvileg tbs vagy sztks pszichologusok vannak csak figyelj arra hogy ne pszichiaterhez kerulj mert csak begyogyszereznek. Vagy ha meg is oda kerulnel mond h neked pszichologusra van szukseged
2016. júl. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszodat :)

Nálunk nincs ilyen nevelési tanácsadó tudtommal. És azért ragaszkodok hozza mert mar ismerem es nem hiszem hogy masban meg tudnak bizni...

15/l

2016. júl. 22. 11:06
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, egy részről nyári szünet van, bár lehet ő ettől eltekintve is fogad pácienseket. Másrészről viszont már nem tartozol ahhoz az iskolához, így gyakorlatilag érted senkitől nem kap pénzt, ha kezelni kezd téged. Tudom, hogy lehet úgy érzed, a barátod, de neki ez a munkája és biztos szeretne is neked segíteni, de ennyi erőből mindenkit fogadhatna ingyen.

Szerintem beszélj vele, írj rá, de inkább érdeklődj afelől, hogy mennyi pénzért vállal el egy órára (még lehet, hogy kevesebbet is mond, mert gyerek vagy) és mikor. Ha ismered is jobban, biztos, hogy fel tud ajánlani valamilyen segítséget.

:)

2016. júl. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Újra én! Megnéztem kívàncsiságból és van! De ha tenyleg ennyire ragaszkodsz hozza beszeld meg a szuleiddel hatha tudnanak penzert fogadni. Az ar nem biztos hogy olcso mert maganoknal 5 es 10 kozott szokott lenni de hatha lesz kedvezmenyed! Hajra!
2016. júl. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!