Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerelmes vagyok a töri...

Szerelmes vagyok a töri tanáromba. A tanárom házas és én nagyon szeretem őt. Akárhányszor ott van a közelemben, én idiótán viselkedem és leégetem magam előtte. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
2016. júl. 26. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:
A helyedben elfelejteném.
2016. júl. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

A korkulonbseg is számít

Minden esetre ha már nem fog tanítani akk BIZTOS hogy jön egy új pali aki elfeledteti veled

2016. júl. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Előző vagyok

Ha szeretnél róla beszélni nyugodtan írj privátot,szivesem meghallgatlak :)

2016. júl. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
vigyázz lehet az előző töritanár! Egyébként plátói majd elfelejted! Nem rúghatsz labdába nála..meg ne is akarj!
2016. júl. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Dehogy vagyok toritanar :D

Csak pszichológusnak tanulók és meghallgatnám :)

2016. júl. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Történetesen én töritanár vagyok :D Nekem is írhatsz, ha gondolod, nem foglak leszólni meg semmi, bár én is azt mondom, hogy jobb elfelejteni. :)
2016. júl. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy idiótán viselkedsz?
2016. júl. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó kérdezőnek: Zavarban vagyok, a fejem vörös lesz, megszólalok és később megbánom amit mondtam, gyorsan ver a szívem, meg ilyenek. 😕
2016. júl. 27. 05:32
 9/10 anonim válasza:
Nekem volt ilyen osztálytársam, aki szerelmes volt az osztályfőnökünkbe, de az meg is mondta szemtől szembe, hogy szerelmes belé. Az ofőnk meg csak nézett és nem törődött vele. Még levelet is írt, ami már eléggé személyes volt. Egy hetedikes srácról beszélek és ott már tudjuk, hogy vannak hormonok. =. félévkor elment a suliból, de nem emiatt, hanem mert nagyon utáltuk. De ez lényegtelen, ezt nem azért írtam le, hogy Ezt csináld, hanem hogy érezd, nem vagy egyedül az ilyen problémával. Szerintem majd kinövöd.Nem akarlak lelombozni, de az ilyen párkapcsolatok vagy nem jönnek létre, vagy egyáltalán nem működnek, de mivel házas a tanárod a vele lévő párkapcsolatodnak elég kicsi a valószínűsége. Amúgy hányadikos vagy? Az úgy segítene, hogy valami tanácsot is adhassunk Neked. Vagy írjál privátban és beszélgethetünk. Ahogy gondolod.
2016. júl. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ugyanabban a helyzetben vagyok én is, belezúgtam a töritanárba.Nincs mit tenned, próbálj semleges arcot vagni , ha nem is megy,legalabb probald meg..Nagyon nehez ,tudom, irhatsz nekem,ha akarsz.

17L

2016. aug. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!