Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nektek mik voltak a legrosszab...

Nektek mik voltak a legrosszabb iskolai élményeitek?

Figyelt kérdés
Volt akit megalázott a tanár vagy hasonló sérelem ért? Esetleg a diákok zaklatták?

2016. aug. 10. 04:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%

Mikor az egyik hülye gyerek a számba nyomta a krétát, mert ő ezt menőnek érezte, vagy nem is tudom. Illetve csúfoltak a kövérségem miatt is, kis disznónak hívtak, és ehhez hasonló szép dolgokkal illettek. Azóta már vékony vagyok.


És neked, kérdező?

2016. aug. 10. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
66%
Azt még kihagytam, hogy a tanár beleverte a fejem a táblába, mert nem tudtam megoldani a példát. Egy másik gyereket meg fülénél fogva húzta ki a padból.
2016. aug. 10. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%

Engem meglökött az egyik tanár de úgy izomból mikor nemtetszésemet nyikvánítottam ki neki erre a válasz afektáló kis majom. Még neki állt feljebb.


Aztán nekem is a gimi 4 év pokol volt. Kövér lány. Asszem nincs mit tovább ragozni ezen.

2016. aug. 10. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Amikor vörös hajú fiúként a terembe belépve az egész osztály elkezdett egyszerre csúfolni kollektíven, még azok is, akiket a barátaimnak hittem. Egyszer átküldtek krétáért egy másik osztályba, odajött az egyik beképzelt mocsok és mindenki előtt megalázott, hogy takarodj innen vörös róka. Tesiórán szórakozásból az egyik felsős szétvert a tarkómon egy sporttáskát szórakozásból, annyira durva volt, hogy másnap odajött bocsánatot kérni, pedig ez egy gonosz, nagyképű gyerek volt. Osztálykiránduláson vadidegen kölykök jöttek oda és hangosan vörösrókáztak. Még a hittantanár pap is kigúnyolt a hajam miatt, ő csak színeshajúnak nevezett. Szóval kínkeserves, rossz emlékek maradtak ebből az időszakból.
2016. aug. 10. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
92%

14 éves voltam, első szerelem és a legcsodásabb együtt töltött 1 hónap után szívelégtelenségben meghalt a lány.

Ezután másfél év depresszió következett és a mai napig nem tudok úgy nyitni az emberek felé, mint azelőtt.

2016. aug. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
36%

Vallási iskola volt?


Látták rajtad, hogy nincs lelked és féltették az sajátjukat, Nehogy szeplővé alakítsd.



Egyébként nekem a legrosszabb az volt, hogy az egyik osztálytársam szinte mindig csikizett, a végén öngyilkosságot is el akartam követni, csak az első emeletről leugrás nem hozta meg a várt hatast(szerencsére).

Ezután az egyik barátom szilánkosra törte a csikiző karját mikor vele is elkezdett kakaskodni. Utána nyugton volt a kis gexi

2016. aug. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
36%
Nálunk (külföld) kötelező a hittan és rendszeresen kell templomba járni az iskolával is különben kinéz a falu. Elég rossz élmény azt a sok hülyeséget hallgatni. Egyik tanár Orbán miatt utálja a magyarokat, ezért sokszor nekem kell felelni és táblát mosni.
2016. aug. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
62%

Vörös Róka, kajak jó név, nekem tetszett volna! :D


Én anno általánosban sose vigyáztam a cuccaimra, kb minden ruhám tropára ment hetek alatt, főleg a nadrágom, mivel állandóan becsúsztam focizás közben és kiszakadtak, illetve a cipőim se bírták sokáig. Anyám meg foldozgatta őket, fater meg megragasztotta a cipőket. Jó ideig nem kaptam márkás cuccokat, most már felnőtt fejjel értem, hogy miért. Mondanom se kell, én lettem az osztályban a "csöves", habár anyagi helyzetünk az osztály átlagához képest jobb volt. Természetesen qrvaszarul esett. Amúgy visszagondolva vicces, hogy pont a majdnem mély-szegénységben élők hívtak így...

2016. aug. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Két élményem van ami elég nagy nyomot hagyott bennem.

Érettségi után jelentkeztem a szakképzésre(vegyipari technikus). Volt ott egy tanár aki a gyakorlati órán keresztbetett mindig nekem. Amire más jelest kapott, én karót, még ha ugyanolyan jól is volt megcsinálva mint másoknak. Aztán vizsga felé közeledve kinyilatkozta, hogy itt az iskolában szar technikusokat képeznek, végig rám nézve mindenki előtt.

2016. aug. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
83%

Tanárgyerek voltam általános iskolában. Anyukám ott tanított, de engem nem tanított egyébként.

Ahova jártam, ott ez nem volt előnyös dolog. Az elsős tanítónénim rászállt a kollégái gyerekeire, tőle paráztam. Ráadásul a társaim is inkább kiközösítettek, azt hitték, anyukám miatt kapok jó jegyeket, pedig tanultam, mint a gép.

2016. aug. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!