Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek 9. -ben hogyan...

Szerintetek 9. -ben hogyan kezdjek?

Figyelt kérdés
Most megyek 9.-be és az lenne a kérdésem hogy kezdjek el viselkedni ? Viccesen, nyíltan, zàrkózottan, esetleg aggresszívan ? Előző suliban kicsit inkàbb a lúzerekhez tartoztam de a végén kezdtem màr magam felküzdeni (vagy csak mi lettünk okosabbak)

2016. aug. 14. 10:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
6%
Hat en tisztan emlekszem az elso napomra! Mindenki csak ult az osztalyba csendesen,es olyan zarkozottan. Aztan en meg a baratnom megjelentunk,elkezdtunk nevetni, es jobb kedvre deriteni az osztalyt. Ez jo kis kezdes volt,azota mi voltunk a suli aszai:)
2016. aug. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Úgy viselkedj amilyen valójában vagy! Ha elkezdesz agresszív lenni,mikor békés vagy valójában,úgyis ki fog derülni hogy csak megjátszottad magad. Légy önmagad! :)
2016. aug. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Èn is most megyek 9.be, egyszer már szerveztünk ilyen elő osztálytalálkozót, ès a legjobb az ha nyílt vagy, vicces, tehát nagyon pozitív mert így nem csak magadnak adhatsz egy kis önbizalmat, hanem azoknak is, akik esetleg nem mernènek odamenni hozzád :). Legyèl kezdemènyező, ès minden alakulni fog magától, az előítèleteket egy kicsit szorítsd háttèrbe, mert sok új ember, új szokás, legyèl rájuk nyitott, törekedj a jó első benyomásra de ha agresszív vagy, az semmi kèppen nen lesz meg :P. Hajrá ;).
2016. aug. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

De mivan ha az igazi énem csicskànak alkalmas ?

Köszi mibdenki

2016. aug. 14. 10:36
 5/12 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy csicskának vagy alkalmas? Kezelt tèged így valaki? Vagy csak úgy jött ez a gonodolat magától (bár ezt kètlem)? #3as voltam
2016. aug. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Legyél határozott, vicces, barátságos. Nyíltan beszélgess mindenkivel.
2016. aug. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Legyél önmagad. Tudom, hogy közhely, de igaz. Mikor én mentem új iskolába már voltak néhányan akik előtte is ismerték egymást, ezért velünk nem nagyon beszélgettek, de nem féltem odamenni hozzájuk és bekapcsolódni a beszélgetésbe, az egyik lány később a legjobb barátnőm lett. Tudom, ez leírva kicsit furcsa, hogy idegen emberekhez odamész és nyitsz feléjük, de hidd el, megéri. Attól pedig ne félj, hogy esetleg "kiközösítenek",mert az előző sulidban így volt. Most tiszta lappal indulsz, és ennyi idős korban már nem jellemző az ilyesmi. Nyugodtan beszélgess a többiekkel, szerezz barátokat, legyél kedves és barátságos, de közben ne felejtsd el magadat adni. Sok sikert! :)
2016. aug. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Jajj de rég volt amikor még én is emiatt izgultam :) most meg a végzős év miatt parázhatok :D

Saját tapasztalatból mondom,hogy felesleges megjátszanod magad,mert később úgyis kiderül,hogy milyen vagy valójában. Én 9.be rögtön görcsösen beakartam illeszkedni,és mindenkivel jóban lenni. Ezért totál idiótán viselkedtem,akaratomon kívül,hogy felhívjam magamra a figyelmet... Mivel általános iskolában kiközösítettek,nem akartam hogy ez megint megtörténjen,ezért gondoltam azt,hogy ha magamat adom úgysem fognak szeretni,vagy csak egy unalmas felejthető alak leszek. És mivel tényleg elég hülyén viselkedtem,úgy is bántak velem..Nem szerettek. Utólag visszagondolva,nem csodálom. 10.re kezdtem végre magamat adni,és többen nyitottak felém. 11.ben pedig széthullott konkrétan az osztály,mindenki utál mindenkit de valahogy én mindenkivel elvagyok,és igaz barátokat is találtam időközben,többet is!:) És megkaptam több embertől is,hogy furcsa voltam 9.ben,de látták hogy az nem a valódi énem volt

Szóval csak add magadat,ne akarj más lenni! Ha csendesebb tipus vagy,akkor maradj is az,ha viccesebb akkor viccelődj. Csak lazán! :) 18/L

2016. aug. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkitől!

És az baj ha nem nézek ki jól ?

2016. aug. 14. 17:23
 10/12 anonim válasza:

A szépség teljesen relatív, van akinek te vagy a legszebb/leghelyesebb,de mindig lesznek olyanok is akiknek nem fogsz tetszeni :) Igényes legyél,ápolt, ennyi a lényeg! Ha ennek ellenére valaki még is a kinézeteden akad fent, annak még nagyon nem nőtt be a feje lágya .. :)

Legyen egy kis önbizalmad,mosolyogj sokat :)

2016. aug. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!