Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hangos legyen egy lány, vagy...

Hangos legyen egy lány, vagy inkább visszahúzódóbb?

Figyelt kérdés
Most fogom a gimit elkezdeni (15 éves vagyok) és elég hangos, határozott vagyok mindig, mindenkivel, nem kell megvédeni, stb. Legtöbbször sajnos túl őszinte is vagyok, amivel megtudok másokat bántani, de ezen dolgozom és mostmár ha kell, be tudom fogni, tényleg. :D Szerintetek rossz benyomást kelt, ha egy lány ilyen? (Akár fiú vagy lány szemszögéből is.) Akkor aranyos egy lány, ha csendes és néha igényli, hogy megvédjék? Vegyek kicsit mégjobban vissza magamból? Mert már így is elég nehéz néha türtőztetni magam... :D Mi a véleményetek? Légyszi indoklással és kort is írjatok. Köszi! :)

2016. aug. 16. 22:24
 1/8 anonim válasza:

Ahogy te gondolod. Ne azért akarj megváltozni, hogy másoknak megfelelj, meg azért mert azt mondják változz meg, hanem azért ha te magad meg akarod változtatni a dolgokat magadon/magadban. :D

17/F

2016. aug. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az a jó, hogy van ilyen is, olyan is, de az nagy bajokat okozhat, ha megpróbálod erőszakkal megváltoztatni a személyiséged vagy akár csak egy maszkot építeni.
2016. aug. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szerintem maradj ilyen hangosabb, de normális keretek között, hiszen sokkal jobban be tudsz majd illeszkedni az új osztályba. Én sajnos csendesebb voltam, és nem is igazán barátkoztak velem a többiek emiatt, de szerencsére minden megoldódott.:)
2016. aug. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem a határozottabb és a félénkebb lányok is bejönnek persze azért ne vigye tulzásba egyiket se
2016. aug. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4es vagyok és kifejtem a határozott azért jön be mert nemtudom megfogalmazni de érted a félénkebb meg azért mert aranyos

13f

2016. aug. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szia. Amikor olvastam a kèrdésed. Kb. Magamra ismertam. Èn is most kezdem a gimit. Nekem tanàcsolták h ne legyek nyers (mert az vagyok) de vègyem meg magam. Minden rokonok tanácsokat adott. Végül úgy döntöttem , nem èrdekel önmagamat adom. Aki szeret így kell, hogy szeressem. Ne aggódj. A fiúkat a határozott lányok is megbabonázzák.😉. 14/L
2016. aug. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem vannak ilyen osztálytársaim. Én csendesebb vagyok, és rendesen félek tőlük.
2016. aug. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A férfiak többsége a hangos lányokat csak dugni szereti, vagy elmenni velük bulizni. Én biztos nem járnék velük, mert egyrészt így is felcseszik az agyam, másrészt a férfiak rémálma, ha egy olyan nőt fognak ki élettársnak, aki "túl őszinte", és ráadásul ezt nagy hanggal teszi. Szerintem fogd vissza magad. Lehet, hogy így kevesebb farkat járatnak meg benned, és ha a célod az, hogy minél jobban kitágítsák a vaginád, akkor maradhatsz olyan, amilyen.


Amúgy valamit nem értek. Hogy érted azt, hogy túl őszinte vagy? Tudod egy halk ember is lehet túl őszinte. Illetve az sem mindegy, hogy mit értesz túl őszinte alatt. Pl. olyat nem mondj ki hangosan, amit más sérelemnek vesz. Mert az csúfolás, kegyetlenkedés. Kéne mondanod néhány példát, hogy miben is vagy őszinte.

2016. aug. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!