Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért van az hogy ha visszaszó...

Miért van az hogy ha visszaszólok, ha nem úgy is beszólogat nekem egy csomó iskolatárs? 14l

Figyelt kérdés
Nem vagyok utálatos,csak nem vagyok szép se csinos és nem öltözök úgy mint egy útszéli..
2016. aug. 17. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Talán irigyek

Vagy van okuk rá ha esteleg te is tettél ilyet

2016. aug. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mire lennének irigyek?Arra,hogy jól tanulok arra tuti nem,mert erre divat hülyének lenni.Tanárkedvenc nem vagyok,vagy ha némelyik tanárnak igen akkor az nekem nem tűnt még fel,de amúgy se élnék vissza ilyenekkel.Én meg senkinek nem szóltam e eddig ok nélkül.
2016. aug. 17. 22:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez sajnos egy viszonylag természetes jelenség hazánkban, nehéz kimaradni belőle. Az emberek mindent ami nem átlagos nem néznek jó szemmel, ha gazdag vagy az a baj, ha szegény az, divat, zene, szépség, tanulás...mindenbe bele tudnak kötni. Nem tudom megmondani mit kellene tenned, nem ismerem a körülményeket, de a visszaszólás ritkán oldja meg a problémát.
2016. aug. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mit mondanak neked?
2016. aug. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A fiúk általában azt,hogy dagadt(vannak plusz kilóg de én jól érzem így magam) vagyok,nagy az orrom,fiús vagyok,túl nagy a mellem.(WTF!?)

A lányok pedig azt,hogy én push upp meltartót hordok,tömöm a mellemim,én ronda vagyok,soha nem lesz fiúm így


Meg körülbelül ilyenek.Miért?

2016. aug. 18. 17:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert kegyetlenek és szeretnek gonoszkodni. Az ezt ilyenek megmagyarázzák azzal, hogy "túl őszinték". Hát kapják be a f*@*szom. Ez nem őszinteség, ez gonoszság. Kíváncsi vagyok, hogy akik ezt mondják, azok vajon mennyire lehetnek szépek.
2016. aug. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!