Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy rázzam le? Van egy...

Hogy rázzam le? Van egy portás aki egy zenekarban játszik és kérdezte akarok e járni én azt momdtam:nemtudom. Ezt igennek vette odaadta a kottát (nagyon nehéz) Annyit kell rólatudni hogy cigizik bozasztó szaga van zsíros a feje a haja.

Figyelt kérdés
Egyfoltába át akar kísérni a zeneiskolába amikor elkap mindig kicsimnek ésvirágszálamnak hív és egyfolytába ölelget.Mindig ha meglát megölel és ez nagyon idegesítő.Már félek hogy mi lesz szeptemberben, hogy rázzam le.
2016. aug. 19. 15:08
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért már csak a gondolatától is felidegesítem magam
2016. aug. 19. 15:09
 2/10 anonim ***** válasza:
Mond, hogy nincs időd, kezdődik a suli és sok dolgod lesz.
2016. aug. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Megmondanám én de nem fogja fel
2016. aug. 19. 15:56
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy próbáljam ki ha nem tetszik abbahagyhatom de egyfolytába jár a nyakamra,ja és rontottam egy somó mert idáig 5 volt az átlag év végén 4,5(jó tudom ettől van rosszabb is)amúgy most megyek 8.ba
2016. aug. 19. 15:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Mondd határozottan, hogy nem. És ne foglalkozz vele. Kerüld el. Ha összefutsz vele, köszönj és azonnal menj tovább. Ne is adj esélyt arra, hogy beszédbe elegyedjen veled.
2016. aug. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csak az a gond hogy nekünk mindig ki kell menni a szünetekben és így előtte is el kell menni ilyenkor egy konktét táborral megyek hátha nem vesz észre de mindigy kifigyel volt már hogy nem reagáltam arra hogy szólt de következő szünet(ek)ben újra próbálkozik
2016. aug. 19. 16:34
 7/10 A kérdező kommentje:
Meg közbe járok heti2×fuvolára (mondjuk azt nagyon szeretem)és gyógytornára
2016. aug. 19. 16:37
 8/10 anonim ***** válasza:

Hany eves ez az ember?

Meg a zenekaraba akarja hogy jarj?


Mondd meg neki, hogy nem jarsz a zenekaraba, elfoglalt vagy.

Es eselyt se adj ra, hogy olelgessen, meg becezgessen.

Keruld ki, ha jon olelkezni meg tedd keresztbe a karod.

2016. aug. 20. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Es jelezf a tanaraidnak / iskolaigazgatonak elore, hogy nem hagy beken: olelget, meg becezget!
2016. aug. 20. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Az igazgató már tudja azt mondta ha még egyszer előfordul akkor kirúgja,hogy hány éves azt nem tudom öreg úgy kb.65???Azt majd kipróbálom hogy karba teszem a kezem amikor ölelni akar, de sajnos nem tudom elkerünli (bármennyire is próbálkozok)egyfolytába engem sasol😕
2016. aug. 20. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!