Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan dolgozzam fel hogy nem...

Hogyan dolgozzam fel hogy nem fog többé tanítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!6éve fuvolázom és nagyon szeretem...a tanárommal nagyon jó kapcsolatban vagyunk szokott hozzánk is jönni tehát nem tanár-diák hanem baráti a kapcsolatunk. (Tudom, hogy még odébb van)6 év múlva abba kell hagynom (annyira nem vagyok ügyes hogy fuvolatanár vagy fuvolista legyek)és borzasztó ez a tudat

Tudom hogy még az nagyon sok idő, de akkor is...segítsetek, hogy hogy dolgozzam fel?


2016. aug. 22. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
kimondta hogy abba kell hagynod? A hobby szóról hallottál?
2016. aug. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo! A problema az, hogy a tanar nem fog tanitani vagy az, hogy nem fogsz tobbet fuvolazni?

Nos, ha a tanar fog hianyozni, azt konnyen megoldhatjatok, talalkozhattok, irhattok egymasnak, ha barati a kapcsolat.

Ha meg ugy erzed, a fuvola fog hianyozni, akkor meg tegyel erte, hogy hobbi szinten folytathatsd!

2016. aug. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért kell majd (bocsi elítam nem 6 hanem 5 év múlva kell abbahagynom)mert most megyek nyolcadikba ez ugye egy év +a gimi az 4 év és utána egyetem és itt nincsen egyetem(Sátoraljaújhely)tehát kollégista leszek és ugye nem vagyok itt hétköznap...tervven van egy fuvola meg tartani is fogjuk a kapcsolatot de akkor is hiányozni fonak azok az órák...lehet hülyén hangzik de én mimdig vártam a hétfőt hogy mehessek órára
2016. aug. 22. 19:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugi! Addig még rengeteg idő van és rengeteg minden változni fog, sok új embert fogsz megismerni, az igaz barátságok megmaradnak, akiket el kell engedni azokat megtanulod elengedni... Én is átestem ezen, ahogy felnősz tejesen máshogy fogod látni a helyzetet hidd el:)
2016. aug. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom, de ez a hat év(6 éve járok)nagyon gyorsan elrepült)
2016. aug. 30. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!