Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek nem akarok menni,...

Mit tegyek nem akarok menni, de kőtelező?

Figyelt kérdés
Osztál kirándulásra fogunk menni vagy is hát nem akarok külföldre de nem akarok nagyon megbántam de kőtelező a tanáromat amúgy se bírom nem valami megértő típus most mit tegyek még semmi sincs kifizetve nagyon nem szeretnék menni ???😱😭

2016. aug. 22. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Olyan nincs, hogy kötelező. Ha nem fizeted ki a kirándulás összegét akkor nem mehetsz. Senki nem fogja helyetted fizetni., még a tanár sem.
2016. aug. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Megmondod a szüleidnek, hogy beszéljenek a tanárral, ha más nem, mondják azt, hogy nem tudják kifizetni.


Mindig is utáltam az ilyen tanárokat, akik kötelező kirándulást/programot szerveztek. Szervezzen programot ha szeretne, de ne legyen már kötelező!

2016. aug. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Úgy semmiképpen ne menj, ha ennyire vonakodsz tőle!
2016. aug. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
87%
Nen kenyszerithetnek hogy elmenj
2016. aug. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Az osztálykirándulás csak egy lehetőség. Nálunk volt olyan tanár aki végzős éven nem vitte az osztályát. Előtte levő éven hatalmas balhé lett a kiránduláson, nem vállalta megint.


Nem muszáj menned, szüleid beszéljenek az osztályfőnökkel.

2016. aug. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Hirtelen "betegedj meg", és akkor nem kell elmenned.
2016. aug. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Ne fizesd be. Ha a tanár/szülők erőszakoskodnak, "kapj hasmenést" aznap reggel és biztos hogy nem fognak elrángatni.
2016. aug. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A szüleim azt mondták ha akarok mennyek ha nem akarok akkor nem de szerintem beszélni fognak az osztály főnökkel köszi a válaszokat ment a pacsi mindenkinek.
2016. aug. 23. 07:25
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
kár lenne ilyen jó lehetőséget kihagyni :D nem haboznék a helyedben.. nagyon bánni fogod ha nem mész el, de te tudod
2016. aug. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
az a baj tudom hogy honvágyam lesz meg egy barátom se lesz ott
2016. aug. 25. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!