Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan lehetséges, hogy még...

Hogyan lehetséges, hogy még mindig itt tartanak 19-20 évesen is? Tehetek feljelentést?

Figyelt kérdés
Általános iskola ötödik osztálytól én voltam a feketebárány, mert más voltam mint a többiek. Engem még nem engedtek bulizni, nem volt telefonom, viszont imádtam olvasni és lovagolni. Nagyon vékonyka kislány voltam és szemüveges, kilógtam a már cicisedő, csinosodó társaim közül. Három éven át terrorizáltak, nem gyenge csúfneveim voltak, többször megvertek. Amikor hallgattam a szüleimre, és visszaszóltam nekik, kinevettek. Ha a tanárnak árulkodtam, megvertek. Nem csak két három ember, hanem a 25 fős osztályból 15 legalább. A gimiben nagyon sok jó barátot szereztem, nemrég érettségiztem, szinte el is felejtettem a piszkálódást. Most viszont ezek az emberek, akik bántottak gyerekkorunkban, szerveztek egy találkozót, amire nem mentem el. Előbb telefonon hívogattak, irkáltak órákon át. Nem reagáltam semmire. Egyszer csak megjelentek a ház előtt részegen, ordítozva a csúfneveket (Lóvagina, Lóf*ssz*pó stb.), üvegeket dobálva. Nem hívtam a rendőrséget, mert teljesen leblokkoltam. Miért csinálják ezt ennyi év után is?! azt hittem, már csaknem felnőttek vagyunk... mi áll emögött náluk? Zaklatásért feljelenthetem őket? Van videóm, megvannak a hangüzenetek is, tudom, hogy kik voltak.
2016. aug. 27. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Zaklatásért nem hiszem, ez csak egyszeri alkalom volt. Esetleg garázdaság vagy becsületsértés, de még priuszuk se lesz, egy figyelmeztetés és kész, persze a videó kép- és hanganyaga fontos.
2016. aug. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán szólhatsz a rendőrségnek, főleg ha videó is van róla.
2016. aug. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az a jó, hogy józan eszednél vagy már, s nem veszed magadra, de legközelebb nyugodtan hívhatod a rendőrséget zaklatásért, divat mostanában az, hogy rámásznak a finom, elegáns, csendes, jólelkű, rendes emberekre.
2016. aug. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%

Jelentsd fel őket.

Azért tartanak itt, mert elkábította őket babylon világa és gondolkodás, fejlődés, ésszerűség helyett, elállatiasodás, vissazfejlődés, ésszerűtlenség és ésszerűség ellenesség.

Ha segítség kell, bármiben, írj.

2016. aug. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Még otthon laksz szüleiddel? Vagy honnan tudják, merre van a házad?


Amúgy szerintem a legjobb lett volna azonnal hívni a rendőröket, hogy jöjjenek ki, mert részegek garázdálkodnak a házad előtt. Így utólag is elmehetsz a rendőrségre a felvételekkel, de szerintem semmit nem fog tenni a rendőrség utólag... (ismerve őket).

2016. aug. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Utolsó, mond azt, hogy te 19-20 évesen nem laktál a szüleiddel.
2016. aug. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak azért tértem ki erre, mert akkor a szülei is hívhatták volna a rendőrséget, vagy legalább tehettek volna valamit. Na, mindegy.
2016. aug. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, a szüleimmel lakom, de egyedül voltam itthon pont. Beszéltem egyik rendőr ismerősünkkel, és intézkedtünk. Sajnos ő is azt mondta, hogy hiába minden, ennél komolyabb ügyekkel sem foglalkoznak...
2016. aug. 29. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!