Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Bántani fognak ez miatt...

Bántani fognak ez miatt szerintetek?

Figyelt kérdés
Másik gimnáziumba mentem és nagyon félek a tesiórától. Extrémen túlsúlyos vagyok és hát így nem tudok úgy teljesíteni ne azt írjátok hogy foggyak le vagy hogy ne foglalkozzak velük hanem hogy ti kicsúfolnátok e engem és hogy ezmiatt kell e tartanom. Mondjuk eddig semmi ilyen nem ért de a tesi az más. Lány vagyok és az osztálytársaim átlagban 16 évesek.

2016. szept. 2. 18:14
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg igen.
2016. szept. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:

Kezdj el futni, leadsz pár kilót.


Neked lesz jobb.

2016. szept. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
36%

Nem vagyok már 16 éves, de valószínűleg a vele egyidősek csúfolni fognak.

A saját egészségednek is jót tenne, ha fogynál egy kicsit.

2016. szept. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
22%
Még azt is csesztetik aki normális, akkor mit vársz?
2016. szept. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
17%

Fognak valószínűleg bántani, de ne vedd magadra. Majd leszoknak róla. Mondd el, hogy neked ez rosszul esik, tisztában vagy a problémával, igyekszel tenni is ellene, de nem megy egyik napról a másikra. Idővel békén hagynak majd, ha normálisan viselkedsz. Akár a tanárnak is elmondhatod ezt szó szerint így.


Egyébként ha extrém túlsúlyos vagy, ajánlom, hogy menj el a szüleiddel egy profi gasztroenterológushoz, pl. Schwab Richárdhoz. Nagyon jókat hallottam róla. Igaz, nem olcsó, de lehet, hogy segít.

2016. szept. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:

Igen, biztosan bántani fognak.

Mit jelent az extrém? x kiló / x centi?

2016. szept. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
Nem érdekel..... ha annyira bántanak akkor otthagyom az iskolát de magamat mások miatt nem fogom tönkretenni ha 500kg lennék akkor is értékes ember vagyok
2016. szept. 2. 18:36
 8/45 anonim ***** válasza:
Lefogadom, hogy az extrém túlsúly kb. 52 kilót jelenthet a 45 helyett...
2016. szept. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
50%
Te teszed tönkre magad, ha 500 kg leszel:)
2016. szept. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
Oké lezártam csak akik piszkálnának engem azok nem tudják hogy egy szóval egy életet tehetnek tönkre... nekem így jó ahogy vagyok
2016. szept. 2. 18:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!