Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért vannak ilyen emberek?...

Bit123bit kérdése:

Miért vannak ilyen emberek? Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tehát rólam annyit hogy tizedikes vagyok lassan 18 éves, eléggé visszahúzódó, és zárkózott, ami azt jelenti nálam hogy a beilleszkedés elég nehéz. De a lényeg hogy az osztályom nagy része normális, de van két három gyerek akik miatt lehetetlen bármit is csinálni. Ha ezekkel a nem normális gyökerekkel vagyok összezárva(pl osztályterem, gyakorlat terem) akkor szinte lehetetlen dolgozni. Mikor be kerültem kilencedikbe akkor mindenki szinte el kezdet ismerkedni a többiekkel, és én meg csak ültem és néztem ki a fejemből, mert nem mertem még megszólalni sem, és gondoltam hogy majd lesz ahogy lesz én el leszek magamban. 2-3 hét után mikor már mindenki ismert mindenkit akkor el kezdtek piszkálni engem. Gondoltam hülyeségből csinálják úgyhogy én is elkezdtem hülyéskedni velük, de ez csak egy ideig tartott, mert amit hülyeségből mondtam azt mind komolyan vették. 4 hónap után már odáig ment az egész dolog hogy óra közben is piszkáltak akkor nagyon ki akadtam, és el kezdtem vissza szólni nekik, de ettől csak jobban piszkálni kezdtek. Volt egy olyan nap amikor a munkámat tették tönkre, és ezen csak röhögtek mert tudták hogy milyen vagyok, és olyan is volt mar hogy be mentem suliba és be szóltak többször is, de engem nem nagyon érdekelt szinte oda se figyeltem rá, de valahogy ki hozta belőlem a pánikrohamot ekkor vissza szóltam neki utána oda jött, és fizikailag is bántott de utána el mondta egyik órán hogy csak poénból mondta, azért elég érdekes hogy ő poénkodhat velem, de én vele nem.

Mivel legalább kétszer nagyobb nálam ezért nem tudok vele csinálni semmit, a nálam gyengébbek békén hagynak inkább, de a nálam nagyobbakból kettő-három nem. Hónapok után rá jöttem hogy csak vissza élnek azzal hogy kétszer nagyobbak nálam, és azzal hogy én csak hagyom magam. Aztán több hónap után összehaverkodtam pár osztálytársammal akik normálisak, és jó fejek is. Ha a társaságukban voltam akkor nem nagyon volt baj, de nem lehettem mindig a társaságukban, így meg csak a baj volt. Szóval már odáig ment minden hogy már ha meg látom el kap a pánikroham. Azt mondták hogy tizedikben minden rendben lesz, és jobban oda figyelnek mindenkire, de ezt eddig nem nagyon vettem észre, sőt aki egy nem normális gyökér aki elvileg megbukott kilencedikbe az újra ott van tizedikben, de pár normális meg el ment a suliból. Úgyhogy már ott vagyok hogy szólok az osztályfőnöknek hogy legalább ne velük legyek össze zárva, de már korábban is akartam szólni csak félek hogy még rosszabb lesz a helyzet. Mit kéne tennem hogy minden rendben legyen? Mert én már tehetetlennek érzem magam. Vagy valakinek volt már hasonló? Azon is már gondolkoztam hogy el menjek a suliból, de mivel ez a suli az egyetlen ami van tehát nem tudok. 17 éves fiú vagyok, és már elég cikinek érzem hogy középiskolába azért járok be hogy tanuljak, és ez nem normális.



2016. szept. 4. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Kérj magántanulói státuszt, családi okokra hivatkozva!

Csak vizsgákra kell bejárni, sokkal jobban jársz!

Ha ez nem lehetséges, akkor közöld hogy átjelentkezel másik suliba, ahol lehetővé van téve ez.

Megcsinálod a különbözeti vizsgákat azt viszlát gyökerek!

Egyébként i lehet jobban járnál, mert gyorsabban tudnál haladni, nem úgy ahogy a gyépés osztályoddal lehet.

2016. szept. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb lenne, ha megpróbálnál másik suliba átmenni. Sajnos tapasztalat, hogy a gyökerek gyökerek maradnak.. Nem hiszem, hogy jobb lesz és most a jövőd meg a lelki békéd a tét.
2016. szept. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!