Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért csinálják ezt?

Miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés

Mai nap szünetben láttam, ahogy két lány összesúg, aztán rám néz szánakozva. Végignéztem magamon, de semmi furcsát nem láttam: egyszerű cipő, farmer, és egy egyszínű póló volt rajtam. Még az alkatom se kövér, vagy túl sovány. Soha nem ártottam nekik, és nem tettem velük hasonlót. Rosszul esik, pedig tudom hogy nem kéne adnom erre.

Miért csinálják ezt az emberek?


17L


2016. szept. 5. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem történt veled vmi rossz dolog mostanaban? Ha igen, lehet, h amiatt sajnálnak, egyuttereznek. En nem kulso dologra gondolnek es nem is feltetlenul rossz szandekra a reszukrol.
2016. szept. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rosszindulatúan volt szánakozó tekintetük. Nem történt semmi.
2016. szept. 5. 14:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja ertem. Hat sajnos a lanyok gyakran rosszindulatuak ok nelkul is, szerintem ne keresd tovabb magadban a hibat. En felnott vagyok boven, de az en korosztalyomban is ellensegesek egymassal a nok :(
2016. szept. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnálattal hallom.. :/
2016. szept. 5. 15:16
 5/7 anonim ***** válasza:
"tudom hogy nem kéne adnom erre." - ez igy van. Ha ok nelkul rosszindulatuak, az nem a te hibad.
2016. szept. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Velem is elofordul, nagyon idegesito. Nem tudom miert csinaljak. Talan direkt bosszantani akarnak. :/
2016. szept. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt akarjak, h rosszul erezd magad. Legjobb, ha mindig vigyorogsz es jokedvu vagy a kornyezetukben, akkor megunjak..
2016. szept. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!