Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tudtok adni bátorságot? :D

Tudtok adni bátorságot? :D

Figyelt kérdés

Holnap szeretnék beszélni egy fiúval de mindig elszáll a bátorságom amikor élesbe megy.

Vmi motiváció?:D akár le is b@ szhattok hogy milyen gyáva vagyok



2016. szept. 8. 20:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
15%
HHa akarod, összehozlak vele.
2016. szept. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem veszithetsz semmit. Viszont, ha nem beszelsz vele, mindig ott lesz, hogy mi lett volna "ha". Mindig gondolj arra, hogy minden ember egyenlo. Senki nem er tobbet nalad. Illetve, gondold at, hogy ha ciki is lenne valami, mit fog szamitani egy nap, egy het, honap, ev mulva? :) (semmit)
2016. szept. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj rá, nem kell aggódnod! Arra gondolj, hogy ha meg se próbálod, akkor eleve semmi esélyed nem lesz. Ellenben ha belevágsz, és lesz ami lesz alapon odamész hozzá beszélgetni, akkor 50-50% eséllyel vagy tök jól fog elsülni, vagy nem fog összejönni a dolog. Ha nem jön össze, akkor te legalább megpróbáltad, nem lesznek benned kételyek, ha meg jól eldumáltok, ismerkedtek, stb., akkor bármi kialakulhat még, és lehet, hogy össze is fogtok jönni. Szóval gyerünk, csináld! :D Hajrá!!!
2016. szept. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!! Iszonyat hálás vagyok<3 holnap reggel ezeket újra átolvasom, és beszélek vele mindenképpen:) nagyon köszönöm nektek!:) mindenkinek ment a zöld pacsi^-^

Mégegyszer köszönöm!! :D

2016. szept. 8. 21:15
 5/15 anonim ***** válasza:
Sok sikert, szurkolok! De jó lesz, nyugi, menni fog! ;) És majd mindneképp írd le, hogy mi volt, hogy zajlott, stb. :)
2016. szept. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nos, mivel már ma van, ezért valószínűleg már beszéltél vele. Nem tudom hogy sikerült, de én azért azt tanácsolom, hogy ha először nem is megy, akkor nem kell erőltetni (egy jó ideig legalábbis). Először csak barátkozz vele, nehogy rögtön járni akarj vele. Képzeld el, hogy van egy rendes srác, és oda jön hozzá a csaj azzal, hogy "Nagyon tetszel, nem járunk? Mert én szeretnék veled." Először is, a srác meg lesz róla győződve, hogy a lány a k.va. Vagy pedig majd azt fogja hinni, hogy csak szórakozik a csaj, mert azért beláthatod, hogy ha sosem beszéltetek, és most így rögtön a járást hozod fel neki, akkor nem fog komolyan venni. Ez tudod nem így megy. Ne is mond neki, hogy mennyire tetszik, amíg meg nem ismerted, amíg el nem kezdtél vele barátkozni. 1-2 hét barátkozás után fölhozhatod neki a járást is.


Egyébként ez a baj, hogy sokan első alkalommal akarnak párt találni maguknak. Elmennek a buliba, meglátnak egy csajt, elgondolkoznak, hogy hú ez mennyire dögös, fölszedik, aztán 2 hét múlva szakítanak, mert nem volt előttem semmi ismerkedés.

2016. szept. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Értem köszi a választ:)

Sajnos nem sikerült:( reggel odamehettem volna hozzá de nemtudom miért de nem tettem:(( de most már esküszöm hogy hétfőn úgy félrehívom hogy csak na:D

2016. szept. 9. 14:53
 8/15 A kérdező kommentje:

De a fejemben már elképzeltem a beszélgetést, valami ilyesmi lenne:

-Szia! Te új vagy nem?

-Szia, igen.

-És hogy tetszik eddig a suli?

-Egész jó, köszi hogy kérded.

-Amúgy mindig bicóval jössz?

-Öö..igen.

-Ja oké. Csak arra gondoltam hogy ha van kedved akkor valamelyik nap mehetnénk együtt hazafele. Csak én nem bicóval jövök suliba.

-

Itt nemtudom a folytatást, ez lesz a csúcspont:D

2016. szept. 9. 14:58
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne képzeld el ennyire konkrétan a helyzetet, mert úgy se lesz teljesen ugyanolyan, mint amilyennek te képzeled. Legyél kicsit spontánabb, ne készülj rá ennyire. Lehet például, hogy ő is fog kérdezni valamit tőled, akkor arra ott és akkor kell reagálnod, és ha így rákészülsz, akkor ott lehet, hogy leblokkolsz majd. Szóval csak nyugi! :)
2016. szept. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ez igaz:) köszi:D úgy izgulok :DD
2016. szept. 9. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!