Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan enyhítsem a helyzetet?

Hogyan enyhítsem a helyzetet?

Figyelt kérdés
Nyáron szerelmet vallott az a fiú, aki tetszett nekem, de akkor vallott nekem szerelmet, amikor nekem már nem tetszett. Nem akartam megbántani, mivel úgy tudta, hogy én még mindig, és azt írtam neki, hogy nekem is tetszik, de nem szeretnék kapcsolatot. És most, ősszel olyan feszült minden vele, de már nem szerelmes belém, de én tökre szeretném, hogy barátok legyünk, mert tök jófej. Szóval hogyan tudnám enyhíteni a feszültséget?

2016. szept. 12. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ő nem barátkozni akar, hanem kapcsolatot, akkor ez nehezen fog összejönni. Nehéz azt megemészteni valakinek, hogy mint partner el van utasítva, de azért vágjon jópofát a dologhoz.
2016. szept. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ne akard hogy a barátod legyen. Neharagudj hogy ezt mondom de ugyan enben a helyzetben volt/vagyok mint a fiú már egy éve és nem bírok belőle kilépni. Én nagyon szeretem a lány ő meg szeretne de nem szerelmes belém viszont nem nagyon tudja meg álni hogy ne beszéljen velem. Nagyon egoistanak fog hangzani de kib*szott rendes és kedves vagyok vele és mindig mindenbe segítenék segítek neki. Így mivel az életem része nem bírom elfelejteni. Úgyhogy ha jót akarsz neki akkor megpróbáljátok vagy hagyd béken had élje az életét. A kettő között nem lesz jó a srácnak.


Bocsi :/


20/F

2016. szept. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ő nem szerelmes belém, de amikor ketten vagyunk, nem tudunk semmiről sem beszélni, kicsit már kínos. Gondolom mindig eszébe jut, ami történt, és kínosan érzi magát, de én nem szeretném, hogy úgy érezze. És szóval ezen szeretnék változtatni. :)
2016. szept. 19. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!