Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy srác az osztályban mindig...

Egy srác az osztályban mindig fogdos. Amennyiben nem hagyja abba, hova tudnék fordulni ezügyben?

Figyelt kérdés

Szóltam az osztályfőnöknek, aki szintén beszélt a sráccal és most egy ideig leállt vele, de mindezektől függetlenül lehet hogy újrakezdi vagy valami.

Nem szeretném most tovább részletezni ezt a dolgot, esetleg ha valakit érdekel, elküldöm privátban, csak a lényeg ennyi.


2016. szept. 13. 11:57
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja igen és 16 évesek vagyunk
2016. szept. 13. 11:57
 2/10 acelsziv ***** válasza:
75%
igazgató, de akár rendőrségi feljelentés is mehet szexuális zaklatás miatt.
2016. szept. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anno az vált be, hogy lecsavartam neki egy hatalmas nagy pofont mindeni előtt. Többé nem próbálkozott senki azzal, hogy fogdosson.
2016. szept. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Hogy smint fogdos? Osztályfönöknök után igazgató/ másrészről csapkod meg és add tisztán tudtára h ne merjen hozzád érni egy ujjal se mert letöröd vagy barátodnak szolsz h rendezze át a gyereket vaaagy apudnak.
2016. szept. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%

Kicsit túldimenzionálod a problémát.


"Egy srác az osztályban mindig fogdos."

Fogdosott. Te írod, hogy már nem csinálja.


"Amennyiben nem hagyja abba..."

Abbahagyta.


"Szóltam az osztályfőnöknek, aki szintén beszélt a sráccal és most egy ideig leállt vele, de mindezektől függetlenül lehet hogy újrakezdi vagy valami."

Lehet, hogy újrakezdi, lehet, hogy nem.

HA újrakezdi, AKKOR kell foglalkoznod a problémával.

Addig ne foglalkozz se a problémával, SE A SRÁCCAL!

2016. szept. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Megint az osztályfönökhöz, mivel segítőkésznek tűnik, szerintem a következő esetnél már az igazgató elé kerül az ügy. Szüleidhez is fordulhatsz.
2016. szept. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Büdös nagy pofonnal adnám tudtára, hogy ne merjen hozzám érni soha többet.
2016. szept. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy észrevettem, se a "ne foglalkozz vele", se a pofon nem megoldás. Nem is olyan régen volt kinn egy kérdés, ahol egy lánynak tesiórán fogdosta egy srác bizonyos testrészeit, és mikor lecsapta, még a srácot sajnálták, és a csaj volt az agresszív. Merthogy a fiú csak poénkodott meg udvarolni akart. Aha, persze.
2016. szept. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne viselkedj kihívóan! Zárt ruha, semmi kidobott mell. Mackónaadrág, semmi smink! Hidd el hogy jem fog többet fogdosni.
2016. szept. 14. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hererúgás észheztéríti!
2016. okt. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!