Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyil tanárom nagyon kinézett....

Egyil tanárom nagyon kinézett. Hogyan lehet leállítani? 16/L

Figyelt kérdés

Igazándiból tavaly óta van ez. Konkrétan nem tudom mi a baja velem, csak random elkezd valamivel szekálni.

Egyszer csak úgy rámszólt, hogy ne nézzek így rá, én meg nem értettem, hogy mi van, mert nem néztem rá sehogy, csak magam elé bámultam :D Hallottam közben, hogy egy másik tanár megkérdezte, hogy miért, hogy néztem rá, mire gondolom megmutatta, majd utána azt kérdezte, hogy: és?

Szóval valszeg nem én voltam az egyetlen aki szerint ez fura volt :D Szerintem egy kicsit paranoiás..

Vagy éppen meglátott, amikor a barátom eljött értem a suli elé, megöleltem, erre másnap olyan megjegyzéseket tett rám, hogy milyen korán kezdem ezt az egészet.

Nem lehet rajta kiigazodni sem amúgy. Volt, hogy pont mentem az egyik teremből a másikba, ő pedig a átkarolta a vállamat és elkísért odáig és teljesen jófej volt, meg elkezdett velem beszélgetni.

Másrészről meg ha olyanja van, elkezd oltogatni, megszégyeníteni mások előtt, mert nekem van egy tantárgy ami annyira nem megy. Vagyis nem csak nekem, de teljesen mindegy. Ja ezt meg így mellékesen megjegyzem, hogy fb-n is az ismerősöm volt, aztán csak így hirtelen kijelölt, míg a többi osztálytársam az ismerőse maradt. Nem nagyon érdekel, csak érdekes.


2016. szept. 14. 12:29
 1/5 A kérdező kommentje:

*egyik

Bocsi, elírtam

2016. szept. 14. 12:31
 2/5 anonim ***** válasza:
Közöld vele magánügy mit teszel és panaszt teszel rá ha továbbra is féreg .
2016. szept. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Isten hozott a felnőttek mindennapjai között...
2016. szept. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyébként mi köze hozzá, hogy van e barátod vagy sem.
2016. szept. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miután elballagsz a suliból, azért ezeket a kérdéseket tedd föl neki, ha máshogy nem, majd valahogy írásban mondjuk facebookon.


Szerintem egyszerűen csak elmebeteg.

2016. szept. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!