Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy kedvelheti mindenki az...

Hogy kedvelheti mindenki az aljadék osztálytársamat?

Figyelt kérdés

Van egy gyerek az osztályban, aki egy gusztustalan féreg, a csendesebb embereket folyton cseszteti, ok nélkül elkezd velük ordibálni. Engem pl. rendszeresen leqrváz, meg undoritó dolgokat mond, olyanokat, hogy úgy nézek ki, mint egy elütött állat az úttesten, stb. De nem csak velem ilyen, máskor is hallottam már, hogy kibeszélt másokat az osztályból és olyanokat mondott rájuk, hogy meg kéne dögölniük, meg folyton mások kinézetét kritizálja (miközben ő az egyik legocsmányabb, legigénytelenebb ember, akit csak ismerek...Akkora fogai vannak, mint egy rotációs kapának, el van hizva, ráadásul láncdohányos is, ezért már a 10 méteres körzetében érezni lehet a cigiszagot..) Ráadásul volt már, hogy páran az osztályból meghallották, amit mondott rájuk, de csak visszakérdeztek, hogy mit mondott, ő meg elkezdett lapitani, hogy jajj semmit, nem rólad beszéltünk, hanem egy másik XY-ról...(Aha..)

Ráadásul folyton kihasznál másokat, van mondjuk egy barátnőm, aki az osztály legjobb tanulója és a háta mögött rá is mindig rosszindulatú megjegyzéseket tesz, de ha pl. dogákat irunk, mindig odamegy hozzá nyalizni, hogy odaülhet-e mellé és leshet-e róla egy kicsit, csak hogy ne kapjon 1-est, mert nem tanult..Meg más jó tanulókkal is ezt csinálja és ők szó nélkül megengedik neki, hogy mellé üljenek lelesni róluk a válaszokat...

Nem értem, mi van a többiekkel, szerintem nem én vagyok az egyetlen, aki hallja, miket mond...És én ezek után nem is segitek neki semmiben se, de olyankor elkezd veszekedni velem, hogy milyen bunkó vagyok, meg letagadja, hogy ő bármi rosszat mondott volna rólam és a többiek is egyet értenek vele.

De nem csak az osztálytársak dőlnek igy be neki, hanem a tanárok is. Minden órát végigpofáz, meg mindig mindenből bukásra áll, mégis minden tanárnak ő a kiskedvence, ha feleltetni akarják, elég annyit mondania, hogy jajj ne feleltessék már, mert nem tanult és csak annyit mondanak neki, hogy jó, akkor majd legközelebb. Más meg ha azt mondja, hogy nem készült, szó nélkül beirják neki az 1-est..

És nem is hiszem, hogy azért birja mindenki, mert annyira jófej, egy utolsó tajparaszt. Nem tud másról beszélni, csak arról, hogy más milyen ronda, milyen hülye, nem bir úgy végigmondani egy mondatot, hogy ne lenne benne valami trágár szó, valamint folyton belebüfög mások arcába, aztán ezen röhög..

Hogy képesek egy ilyen embert kedvelni?


2016. szept. 14. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondolom félnek tőle hogy aki beszól neki azt kibeszéli vagy "tönkreteszi".

Nem hiszem hogy bárki képes egy ilyen férget kedvelni.

2016. szept. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát de ha félnek is, azért még is csak többen vannak, mint ő, meg a hozzá hasonló paraszt haverjai. Simán összefoghatna ellene az osztály többi része, akiknek igy beszólogat, mégsem teszik.
2016. szept. 14. 20:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Nàlunk is volt ilyen de féltek is tőle inkâvb segitettek neki !Ne mondj semmit majd ha kikerül a sulibol akkor fog majd koppanni !Az ilyennel nem érdemes vitatkozni hagyd rà !
2016. szept. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!