Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyik osztálytársam nem száll...

Egyik osztálytársam nem száll le rólam. Hogyan tud egy ember egyáltalán így viselkedni? 16/L

Figyelt kérdés

Ez az egész még tavaly kezdődött, de most nem szeretnék ennyire részletesen belemenni. Csak pár dolgot említenék meg, hogy nagyjából mindenki képben legyen.


Először minden azzal kezdődött, hogy mennyire ronda vagyok és biztos nem fog velem senki szóbaállni. Valamint jó jegyeim vannak, ő meg nem töri magát egyáltalán. Idén ki lett találva, hogy az egyik órán mellettem kell ülnie és ilyenkor mindig olyanokat mond hogy már megint okoskodok, a legszívesebben felrúgna.. Amikor feleltem folyton röhögött rajtam, de a tanár csak elcsitította vagy éppen direkt figyelmen kívül hagyta. Ma pl egyik szünetben elkezdett lökdösni, majd visszalöktem és határozottan közöltem vele, hogy hagyja abba. Erre ment az ofőhöz, hogy bántottam, mire a többi osztálytársam az ő pártját fogta és még én lettem letolva..

Nem is beszélve arról, hogy kidobta a táskámat a szemétbe, én kiszedtem és elküldtem melegebb éghajlatra, mire ő elkezdett szekálni azzal, hogy biztos soha többet nem fog mellém jönni, mert nem aksr tőlem elkapni semmit.


Sajnos az sem segít, ha visszaszólok, mert ugyanúgy folytatja. Ha meg azt csinálom, minth- meg sem hallanám, azzal sem jutok előbbre. Az ofőmet gyakorlatilag nem érdekli, tök mindegy hányszor szólok neki. Szüleimnek pedig még nem mondtam el mert tudom hogy problémát csinálnának belőle..amúgyis szeretném valahogy ezt megoldani magamtól.


2016. szept. 14. 23:56
 1/2 anonim ***** válasza:
65%

jelentsd fel zaklatásért, kíváncsi vagyok az hogy tetszik majd neki!

előtte telefonnal vedd fel, hogy mit csinál, mondd!

2016. szept. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én valószínűleg jól pofánb*sztam volna már párszor amiért a cuccaimhoz nyúl..

De először bevetném, hogy "biztos tetszek neked, de leragadtál az ovis módszereknél flörtölés terén"

Aztán ha nem válik be, akkor zu nagy pofon ha piszkál, vagy olyat csinál..

2016. szept. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!