Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van olyan osztálytársad aki...

Van olyan osztálytársad aki sose beszél?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla, szerintetek miért ilyen
2016. szept. 18. 00:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajom az ilyen emberekkel, azokkal annál inkább, akik szerint menő őket szívatni.
2016. szept. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Rengeteg oka lehet depressziótól kezdve autizmusig. De az is lehet, hogy csak simán nagyon introvertált.
2016. szept. 18. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%

Szia! Én ilyen vagyok. A suliban nem beszélek sokat, tanórákon, szünetekben, egy helyben, szinte mozdulatlanul ülök a helyemen és bámulok magam elé. Rajtam kívül mindenkinek van saját csapata, én pedig elég introvertált vagyok, nem illenék bele egy hangosabb csapatba. Ha odajönnek hozzám, akkor válaszolok, de az esetek többségében úgy kezelnek, mint egy kisgyereket, vagy végig sem hallgatnak, csak mert lassabban beszélek egy kicsit, vagy előbb végiggondolom, hogy mit mondjak. Vagy ha mégis megszólalnék, nem igen vesznek észre, mert halkan beszélek. 3 éve depressziós vagyok.

Van egy osztálytársam, aki autista. Ő sem szokott beszélni, egész szünetben a telefonját nyomkodja, másokra rá sem mer nézni.


17/L

2016. szept. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%
van, kb három mondatot ha beszélt egy év alatt. engem nem zavart, addig, ameddig nem kezdett el engem bámulni folyamatosan. Próbáltam vele beszélgetni, de nem válaszolt, csak bámult.
2017. júl. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!