Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit kellene tennem?

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Mikor elkezdtem a 9.osztályt szeptember vége fele kinézett néhány srác az osztályomból és elkedtek kötözködni,gúnyolódni meg ilyenek ekkor még nem tudtam hogy rám fognak szálni ezért nem is vettem fel de hamar szokásukká vált ez a dolog már komolyabb szinten.. minden napos volt dobálózás beszólogatás meg hasonlók nagyon szarul éreztem magam az iskolába de anyámat nem terhelten vele de aztán az egyik nap az egyik srác már nagyon felidegelt és löktem rajta egyett. Ez után a srác megakart verni (sulin kívül) de ő végül többet kapott de egyiküknek se lett baja aztán volt egy fegyelmi ott azt mondták legközelebb szóljak a tanárnak de az gondoljátok mennyit ér.. Azután is ment nap mint nap a vérszívás egészen év végéig. Most 10.es vagyok és azt hittem más lesz ez az év de nem maradt még 1-2 szemétláda aki nem hagy békén.. de most már vissza szólok de nem javul a helyzet pont az ellenkezője csütörtökön az egyik srác leköpött aztán ment tovább szó nélkül.. jelenleg 1 hét gyakorlat van és 1 hét elmélet szóval csak 2 hetente látom őket de így is szarul érzem magam.. néhány depresszió tesztet neten kitöltöttem és azt mondják menjek el physiologúshoz de nem szeretnék. Mit kéne tennem? Magam akarom megoldani de hogyan? Magamról: 16 éves vézna srác vagyok nincsenek barátaim csak a neten, 9.be a verekedés után elmentem kondizni de nem láttam eredményt ezért ott hagytam. Elnézést azért mert hosszú és a helyesírási hibák miatt.
2016. szept. 19. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Szólj tanárnak folyamatosan.

Minden alkalom után, akár óra közben is menny fel az igazgatóhoz ha tanár szarik bele.

Legyen már egy kis probléma megoldó készséged 16 évesen haver.. de komolyan.

2016. szept. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vannak kamerák? Azokon is vissza lehetne nézni miket csináltak.
2016. szept. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első a tanárokat nem hiszem hogy érdekli ők mit csinálnak. Egyszer egy srácnak a táskáját feltették az egyik lámpára és az osztályfőnök leszarta pedig látta. Meg amúgy sem szeretnék a tanároknak könyörögni hogy emeljék meg a seggüket.

Második a suli már elég régi egy darab kamera sincs benne még a wc-n sincs ülőke

2016. szept. 19. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!