Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyik osztalytarsam b*szogat....

Egyik osztalytarsam b*szogat. Ha holnap ugyanugy folytatni fogja akkor "beverek neki egyet", mert mar ezelott is probaltam "leszoktatni errol. De? 16/f

Figyelt kérdés

Szoval b*szogat.Eddig sose senki nem b*szogatot meg,de most az illeto elkezdte.Soha nem voltam bunyos gyerek sot soha nem is verekedtem, de ez sok

Beszeltem vele szepen, csunyan es nem valt be.Amit tennek ez ellen azt fent leirtam. De:Emiatt nem fognak elitelni az osztalytarsaim?Nem fognak egy idegbetegnek nezni?

10.-es vagyok.


2016. szept. 22. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó ha megütöd , mert majd még téged fognak elítélni a többiek ez miatt.
2016. szept. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hogyan baszogat, miket csinál ?
2016. szept. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Bocsanat ezt elfelejtettem:Nem szoszerint megutni,hanem pl : enyhen "racsapok " a nyakara hogy : Haver allj le.Vagy barmi ehhez hasonlo.

Egyebkent : Stilusomat gyalazza.(csonadrag, sportcipo es egy egyszeru pulcsi ami jol nez ki)

Allandoan lecsicskaz.Ha valakivel beszelek es tegyuk fel neki van igaza es en ugy velem h nem,akkor odajon es osztja nekem az eszt. De csak nekem.

2016. szept. 22. 19:19
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Valami leégetős duma kellene.
2016. szept. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vagy az is hatásos lehet ha teljes mértékben átnézel rajta . Ha azt látja,hogy nem tudd felhúzni akkor lefog a baszogatással állni !
2016. szept. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hordj össze neki random égetős szövegeket, ha legközelebb megint megszólja az öltözködésed, akkor mondd neki hogy mittudomén, "jó lenne ha neked meg nem lenne olyan ocsmány a fejed mint egy ócska kelet-európai rongyosrak*rt r**ancnak, na takarodj innen", ennyi, nem nehéz:D de jó hangosan mondd, hadd hallja mindenki körülöttetek, persze kivéve a tanárokat és az igazgatót:D
2016. szept. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat:D

Utolsó:Meglesz:D

2016. szept. 23. 08:47
 8/9 acelsziv ***** válasza:

Ó anno én is jártam így egy osztálytársammal. Elkényeztetett beképzelt gyerek volt és folyton engem szekált. Egy darabig nem vettem fel aztán szóltam, hogy álljon le, mert megjárja.

Válasz: Na gyere! Gyere!

Én meg mentem.

Annyi volt, hogy kora reggel, tanítás előtt történt, a teremben kb öten lehettünk. Nem is szólt bele senki. Látható nyomok nem maradtak a gyereken, de még évek múlva is előre köszönt nekem

2016. szept. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%
Én is ilyen problémákkal küzdöttem. Egyik este elkaptam megrugdostam megerőszakoltam és utána kétszer hasba szúrtam. Mikor hazamentem anyukám megdicsért, hogy milyen ügyesen kezelem a konfliktusokat.
2016. szept. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!